< späť na článok

Diskusia : Test Peugeot 508 RXH: Allroad po francúzsky

9 príspevkov
16.08.2013 15:27 / Majkljibb nevhodné
pekne auto a aspon dakto sa drzi dizajnu a nerobi blbosti s palubovkou ako skareda civic a podobne blbosti
10.08.2012 13:43 / kvedo nevhodné
Pravdepodobne sa vystavím kategorickému imperatívu zo strany automobilových fajnšmekrov, ale podľa môjho názoru - aj keď je auto dizajnovo na vysokej úrovni - je to všetko iné, len nie hybridný automobil: pripadá mi to ako zlepenec nafty a elektriny. O cene radšej pomlčím, ale už keby som mal naviac nejaké "éčka" v podobnom objeme na vyhodenie, tak by som zvažoval Opel Ampera alebo Toyta Prius Plug-in.
10.08.2012 09:37 / Bikerrrr nevhodné
perfektne,.ale drahé,
10.08.2012 11:38 / vistahp
0
nevhodné
presne skoda tej ceny
10.08.2012 08:39 / Bodie nevhodné
Keby to nemalo toho psíka na kapote, tak by som sa nevedel rozhodnúť, či je to KIA alebo Ford. Ale tiež by to mohol byť Nissan alebo Renault... Možno aj FIAT alebo Hyundai, ktovie?Grc (N)
12.08.2012 22:05 / arara1981
0
nevhodné
a este si zabudol ikonu slovaka VW A SKODA A NEMA TO PSIKA NA KAPOTE ;-D
10.08.2012 09:05 / behemoth166
3
nevhodné
V podstate mas pravdu.Automobilky dnes uplne stracaju svoju tvár.Vsetko na jedno kopyto.zlate 90-te roky.a zaciatok milenia.potom sa zacal dizajn automobilov kurvit az na par vynimiek.
10.08.2012 08:44 / Jean-Pierre
0
nevhodné
Daj si vycentrovať oči a potom to ľahko rozozonaš.
10.08.2012 06:40 / 9kubik9 nevhodné
vypada celkom OK...inac nejake male fotky niee??
Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Aktuality.sk Sport.sk MobilMania.sk Živé.sk

Epidémia eboly už zabila 700 ľudí. Začína strašiť nielen Afričanov, ale aj obyvateľov EÚ či USA. Čo je ešte horšie, postupuje rýchlejšie, než snaha...

Ebola je rýchlejšia, než snaha ľudí. WHO bije na poplach

Hokejisti HC Slovan Bratislava podľahli vo svojom druhom prípravnom dueli pred štartom nového ročníka KHL v českých Kravařoch Dinamu Minsk vysoko 0:6.

Slovan Bratislava dostal v príprave debakel od Dinama Minsk

Smartphone spadá do strednej triedy. Radosť zo skvelej výdrže a dostatočného výkonu kazí nedostatok pamäte.

Test Sony Xperia M2: Vytrvalec

Chystaný Samsung Galaxy Note 4 má strčiť súčasný top model Galaxy S5 do vrecka.

Samsung Galaxy Note 4: Nový kráľ?
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie