Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
< späť na článok

Diskusia : Tuning je biznis i diagnóza

22 príspevkov
17.09.2012 21:48 / mcCJ nevhodné
Som pacient ...... Ale tento text je tak bombovo napisany !!! vsetky klobuky dole pred autorom ... jednoducho , vsetko dolezite bolo napisane . Parada . TUNING RACING BORA
09.08.2012 19:27 / Lombardi19 nevhodné
Japonske auta na tuning jedine (Y) (Y) (Y) Mazda :-*
09.08.2012 19:24 / Durko0071 nevhodné
dobre sa pouzivaju fotky z filmu rychle a zbbiesilo ;-D
09.08.2012 18:15 / Pribik nevhodné
podstatne je mat kvalitny zaklad, co mnohe auta dnes ani zdaleka neposkytuju, je treba povymienat mnozstvo dielov aby auto ako tak vydrzalo dlhodobejsiu zataz bez nejakych problemov. Co sa tyka vizualnej upravy tak tam menej znamena niekedy viac. Mnohe auta dnes maju dost vela dizajnovych kriviek, nez aby boli do neho zakomponovane dalsie nezmyselne krivky. Plati ze kolesa robia auto, a to ze su kolesa pekne samostatne neznamena ze budu sediet na konkretnom aute. Ja osobne zastavam nazor ze ak nejaky tuning tak drobne vyladenie tociveho a vykonu, odlahcenie pohyblivych casti - to vsetko samozrejme v profesionalnej firme. Fascinuje ma ked vidim nejaky gepel 1.2 ( a nemyslim fabiu ) a ma v tom akoze sportovy filter sisku a auto sa uplne dusi odspodu a straca vykon. Netreba tiez zaudat ze zvuk auta ide od motora nie od koncovky, tak len mam odkaz pre vsetkych kominarov: kazite si ventily a mate nestabilny tlak v potrubi co vam sposobuje stratu a kolisanie vykonu, je to hlucne, je to otravne a vobec to nieje cool.
09.08.2012 16:00 / Chailapko555 nevhodné
Ale toho Meďáka dodrbaly maximálne :D
09.08.2012 15:46 / JAMKACIK3 nevhodné
Milujem Tuning :-) (Y) ;-D
09.08.2012 13:33 / renaaato555 nevhodné
Kto chce tunovane auto a ma potrebne financie, kupi si radsej nieco zo "serie" ved automobilky ich maju dost...Audi - S alebo RS...Skoda RS...Mercedes AMG..BMW M..Opel OPC..
09.08.2012 21:31 / eMKejx
0
nevhodné
Opel OPC no tam toho uz len je, to radsej bezkonkurencne hh, nekompromisny Megane alebo tiez starsi Focus tiez s oznacenim RS, hoc zas je pravda ja som menoval auta na zabavu z jazdy. tie co spominas ty pred soplom maju nieco aj viac lahodiace oku a sice ze ked das cire skla a bielunky komplet interier zvonku nahodis tie spravne kolesa je vymalovane :)
09.08.2012 14:07 / 1soda
0
nevhodné
hej,ale toto spravi len niekto kto ma rozum .A takych ludi dnes vela nieje ;-D
09.08.2012 13:14 / c..arbo..n nevhodné
Príspevok bol zmazaný.
09.08.2012 11:32 / udgule nevhodné
Tuning má už zlaté časy za sebou.Tie boli v 90tych rokoch.Teraz je to už len sedlačina.Stačí pozrieť na ŠPZ upravených áut.
09.08.2012 10:15 / 666Zoran1 nevhodné
Ja mám malé auto Fiat Punto Classic r.v 2007 a tiez som si ho upravil, pretoze som nebol spokojný s autom tak ako vyzeralo.Dnes nanom, mám sirsie kolesá elektróny, nastavitený podvozok teda znízené je auto, potom mám sportový výfuk koncovku, sportový vzduchový filter, sportové sviecky, a dokonca aj chiptuning - ktorý mi priniesol 6 koní a 11 Nm.Auto je ovela hlucnejsie teraz ,ale citelne aj lepsie zrýchluje a lepsie sa správa v zákrutách ako predtým ...
09.08.2012 09:47 / nezmar1111 nevhodné
autor članku o tunovani musel do rana spat v kniznici , prisam panu bohu ... ja len tolko...
09.08.2012 08:59 / 1soda nevhodné
Problemom je nizkorozpoctovy vizualny tuning ,ktory vo vacsine pripadom zhovadi seriovy vzhlad auta .Z dovodu opotrebovania dielov,ci nizkeho prvotneho rozpoctu na vozidlo BMW ,si clovek kupi ine vozidlo ktore nema angel eyes svetla a uz to ide dole vodou :). Pozre si auto z nemeckeho tuning casopisu,ktore majitela stalo mozno dvojnasobok novej fabie 1.2htp a pritom ma 17 rokov ,tak dotycny si kupi lacne kolesa z inzertnej stranky nemenovaneho bazaru,nastrieka ich na cerveno,ruzovo,modro,nahodi na auto znizeny podvozok v cene jedneho seriove tlmica a hla,uz sa to podoba na VWscene .Ze auta ktore su odladene od profi firiem su uplne niekde inde ako kvalitou dielou a spracovania,tak aj povodnym stavom vozidla to uz tychto tuzerov nezaujima,hlavne ze sa za tym kazdy otaca ;-D
09.08.2012 07:59 / bobo.boboo nevhodné
Sú to ohavnosti a obvykle obťažujú okolie hlukom a smradom. Počul som o antituningu, to sa vezme kvalitné auto (napríklad Ferrari) a upraví sa tak, aby bolo čo najnenápadnejšie.
09.08.2012 21:35 / eMKejx
0
nevhodné
tiez rozmyslam, nenapadne ferrari, to znamena bud ho cele pokryju led panelmi s kamerami ktore snimaju prostredie dookola auta a sucasne ho vykresluju na panely oblozene po aute, to by slo... alebo potom nieco lacnejsie a cize niekto prekope ferrari na multiplu... ta je nenapadna, pretoze za takym hrochom sa fakt nik neobzrie ;-D ;-D ;-D
09.08.2012 21:46 / leeds111
0
nevhodné
tie kameri a panely ktore spomynas su z mercedesov.:)
09.08.2012 20:51 / bobo.boboo
0
nevhodné
Tie reakcie len potvrdzujú slabého ducha a otrasný vkus milovníkov tuningu.
09.08.2012 15:59 / Chailapko555
0
nevhodné
no to si dal riadný príklad Ferrari! :D:D:D čo to trepeš za ch***viny?
09.08.2012 08:51 / 1soda
1
nevhodné
ja som pocul o takych ako ty,ale nebudem o tebe pisat ked ta nepoznam osobne ,chapes ? ;)
09.08.2012 07:21 / Duri230 nevhodné
tá octavka je krasna (Y) :-D
10.08.2012 09:13 / behemoth166
1
nevhodné
;-D octavia a krasna? jedno z najnudnejsich aut ostane stale nudne,nech je vytunene akokolvek.
Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Aktuality.sk Šport.sk Mobilmánia.sk Živé.sk Čas.sk Adam.sk

Jediným stabilným hráčom národného mužstva z domácej súťaže je Viktor Pečovský.

Viktor Pečovský: Kumšt prerástol postavu

Nový Windows 10 bude obsahovať aj špeciálny mód súvisiaci s menu Štart. Jeho prvky sa dajú vyskúšať už teraz.

Odhalili sme tajomstvo Windows 10

Pavol Országh Hviezdoslav, Margita Figuli a Eva Evelyn Kramerová (24). Toto je trio bezpochyby najznámejších rodákov z malej oravskej obce Vyšný...

Ako sa z Evelyn stala hviezda webu

Ako keby sme ich nepoznali. Problémy so zákonom majú aj v reáli, no toto sa fakt podarilo.

Takto by vyzerali celebrity ako gangstri z 20. rokov!
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie