Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
< späť na článok

Diskusia : Výmysel z Bruselu: STK chcú každý rok

285 príspevkov
27.06.2013 13:16 / tomi22m nevhodné
tak sa budu stačat kilometre a je to :)
27.06.2013 00:32 / xatan nevhodné
O kvalite našich ciest už ani netreba polemizovať, všade samé diery a dokonca za ťažké peniaze si dáme postaviť diaľnicu R1(českej firme)ako u debilov, kde je položený asfalt, ktorý je za mokra ako klzisko a väčšina zákrut je opačne naklopených. A pár idiotov(sponzorovaných automobilkami, aby sa ešte viac predávali nové autá) bude ešte v tomto bordeli uvažovať, že bude niekoho naháňať na STK každý rok. Obyčajné sprosté a primitívne vyťahovanie peňazí z vreciek ľudí. Hm, ja len rozmýšľam, kedy konečne vymyslia niečo na ten dobytok, čo s tými autami jazdí po cestách EU ale hlavne na SK. Nevidím problém bezpečnosti v autách nad 7 rokov, ale v tom, kto je za volantom auta(napr. ako dnes v správach, že v KE vytiahne puču spoza volantu so 4 promile v krvi, na mieste zastreliť takú krávu nebeskú). Väčšina nič nerešpektuje, VP sa rozdávajú za peniaze a polícia nevedie nikoho správnym smerom, len napĺňa kasu a svoje vrecká nezmyselnými pokutami. Každý vidí len sám seba v momente ako otočí kľúčom v spínačke a naštartuje auto.
26.06.2013 22:07 / Peter.Koska nevhodné
Ďalšia blbosť z Bruselu.Jedná sa iba o peniaze.
06.02.2013 20:38 / idlx nevhodné
v UK je STK (MOT) po 3 rokoch a potom kazdy rok, a nikomu to neprekaza...
20.12.2012 20:14 / ROMANKO.sk nevhodné
Davam im este par rokov..Uz padaju dole picu,tak musia este stihnut vsetko pekne rozdrbkat..Ze ich to bavy..Tolko mudrych hlav a nevedia pomoct tym ktory zarabaju na ich lenive zadky,,,,,,,Nie deti by mali strielat v školach ty zmetkovia,,,ale maly by nabehnut do bruselu,,,do parlamentu,,navstivit nejakych sudcov..atd .Si myslim ze by boly obdivovany.
01.11.2012 19:13 / Treasurehunter nevhodné
Berte si priklad zo svajciarov :-) S mojim autom som bol na predposlednej STK v roku 2007 a na poslednej v lete 2012.....cize nejakych 5 rokov medzi STK... Bmw X5 rv. 2001....
06.11.2012 21:07 / Delict
0
nevhodné
najprv som protestoval že musím mať auto na swiss značkách..ale už sa mi to taká blbosť nevidí.. celkom rozmýšlam že na slovensku absolútne nemá cenu existovať, vláda si vymýšla ,a slováci len prikivujú a poslúchajú.. www.1711.sk
31.10.2012 20:43 / eduard1360 nevhodné
kto chce Slovákov byť, palicu si nájde (N)
30.10.2012 22:07 / sinergy1 nevhodné
jaj to zase nejaky odbornik vymyslel a vyratal. takze na slovensku ma priemerne auto 11 rokov, spada do kategorie co spravi 25 percent chyb. ALE AUTA MLADSIE AKO 11 ROKOV CO BY LOGICKY MALA BYT POLOVICA, SPACHA AZ 60 PERCENT NEHOD A STARE AUTA IBA 15 PERCENT. (vyratane podla prilozenej tabulky) takze je to zasa obycajne ojebavanie a neschopnost nieco zdovodnit. hanba im
06.09.2012 15:26 / BoksoPN nevhodné
v bruseli aj kazdy mesiac, ale nech sa neejebu zase do slovenska!! Tym Ludom co toto vymyslaju musi pekne jebat v spravach sa ohradzuju samou krizou a pod.. a stale zvysuju ceny a vymyslaju sa len kokotiny..zarabat by ste mali na podvodnikoch nie na podstivo pracujucich za par korun..lenze to by ste brali sami seebe a to neee, ze ?
05.09.2012 16:52 / magor45 nevhodné
nech naucia mladych riadne v autoskolach jazdit anie tieto rychlovykrmne co len zarobit chcu,,cest vynimkam,,a za alkohol za volantom vodicak vziat dozivotne a 5 rokov do basy zavret..tak bynemuseli taketo kkt-iny vymyslat..a hlavne prestat posluchat co v Bruseli nadiktuju a tymto nasim smradikom v parlamente a vlade krkom zakrutit,,lebo skacu ako Brusel piska..Dost bolo ozobracovania Slovenskeho naroda!! Nech to platia Gorily z nakradnuteho!! Maju s coho!! V tom Bruseli asi ziju v inom pralese ako Slovensko v EU..
10.07.2012 07:48 / highend72 nevhodné
-EÚ je jeden obrovský megapodvod- -EÚ nám nechce pomôcť ale zničiť !!
09.07.2012 20:20 / turanec45 nevhodné
ked nekupime nove od fricka tak nam spravia bubu musi te ho kupit lebo...
09.07.2012 18:54 / m.vagner nevhodné
už aby ta europska unia zanikla!!!! už by bol najvyšší čas. zbavili by sme sa takychto chujov bruselských
08.07.2012 23:18 / prima2000 nevhodné
Cim skor z tade vystupime tim lepsie.
08.07.2012 00:34 / vcela111 nevhodné
za plat poslanca EP aj kazdy mesiac, za almuznu na slovensku by stacilo aj kazde 4 roky ale clovek mieni EP mení, tak ako to darmozracom v EP vyhovuje. hajzli!!!
08.07.2012 14:45 / forumer
0
nevhodné
tak potrebuju nahrabat prachy z ludi, aby mohli potom platit takym pakom a prisluhovacom ako figel dalsie tri roky ci kolko po skonceni funkcie kazdy mesiac 10 tisic...hrba ludi tolko nezarobi ani za rok a to makaju, on za nic mesacne..to je ta demokracia...fuj
07.07.2012 17:21 / Draako26 nevhodné
co tu zarabeme ako nem ci kazdi chce nove auto banda fasisticka nech rozkazuje doma
07.07.2012 16:23 / madMX nevhodné
Nechapem co tu riesite, ide tu predsa o auta a prva TK po 4rokoch a kazde dva??? kazdy normalny clovek vidi, ze to je dlha doba na to aby boli tie auta v 100% stave a este tie novodobe co nic nevydrzia... Tu v Anglicku je uz davno prva TK po 3! rokoch a kazdy rok. TK tu moze robit kazdy servis co dostane na to licenciu preto je velka konkurencia a ceny uz od 35libier.
07.07.2012 09:54 / levican96 nevhodné
JE ČAS NA REVOLÚCIU !!!! Prečo obyčajní ludia toto trpíme? ? ? Prečo si nezvolíme vodcov ktorí budú robiť pre nás??? Ved v celkovom počte nehodovosti dopravné nehody zapríčinené zlým technickým stavom vozidla tvoria len asi 2 percentá! Zvyšných 98 percent je chyba vodiča!
07.07.2012 09:57 / vmozdik
1
nevhodné
Veru tak..... Skúste mi nájsť kde je príčina zlý technický stav vozdila........ http://auto.pravda.sk/novinky/clanok/2582-diskutujte-co-je-pricinou-nehodovosti/
07.07.2012 00:34 / macho0810 nevhodné
ja by som, chcel vidieť nejakeho trpaka z europoslancov, keby si mal zobrať pôžičku aby si mohol kúpiť ojazdené auto , sú to jebovia a darmožráči,nech živí rodinu zo 700 eur a ešte platiť hypotéku, on len príde do "roboty" a má 5000 len na dietach.,..
30.10.2012 21:15 / HurikSVK
0
nevhodné
presne tak banda jedna k muru vsetkych europosrancov(nemyslim len nasich ale komplet) a postrielat nenazranci nenazrani poctivo pracujucich chcu totalne zdriet aj stoho mala co zaraba pracujuci lud
07.07.2012 10:33 / fano007
0
nevhodné
čistá pravda
06.07.2012 23:11 / thetrooper nevhodné
konecne nieco mudre z bruxellessa... .. ..uz by bolo na case dostat z ciest tie stare rachotiny !!!
07.07.2012 00:40 / macho0810
0
nevhodné
ty by si mal žiť ako žobrák keď máš taký názor.......sú to darmožráči...
06.07.2012 23:25 / ppRIDE
0
nevhodné
kukaj a ja to mam diametralne odlisne, pravidelne mi cez ruky prechadzaju funglovky sluzobne vozy, preto si trochen dovolujem drzat v svojom parku starsie auta a vies na co som prisiel? v mojich autach mam drevo drevene hlinik je nalesteny hlinik atd atd, v sluzobkach krutim ocami nad dreve z plastu, carbon z plastu, hlinik z plastu, takze neda mi nazvat fake produkty novej doby inak ako RACHOTINY
06.07.2012 22:58 / noob9176 nevhodné
je...ť brusel chujov zidovskych (N)
06.07.2012 22:33 / peterbuzalka nevhodné
DO PEKLA S BRUSELOM, S EUROPSKOU UNIOU, S PENTAGONOM, AKO AJ S VATIKANOM. NASE VLADY SA ZAPREDALI NA UKOR SVOJHO OZOBRACUJUCEHO SLOVENSKEHO OBYVATELSTVA, ZADLZILI A ZADLZUJU NAS, NASE DETI, A SAMI PRE SEBA A SVOJICH BLIZKYCH SA ZABEZPECUJU , ABY ZILI V PREPYCHU , A V BLAHOBYTE.NEVEDIA VLADNUT MUDRO A CESTNE,NAPLNAJU STATNU KASU, IBA ZVYSOVANIM DANI, A ZDRAZOVANIM, PREDAJU AJ TO POSLEDNE, LEN , ABY SA MALI DOBRE.RUSI NAS TAK NEZDIERALI.VLASTIZRADCOVIA, KTORYCH NASE DETI V BUDUCNOSTI BUDU PREKLINAT.TOTO DOBRE NEMOZE V BUDUCNOSTI DOBRE DOPADNUT.DO PEKLA S HAVLOM , AJ SJEHO NEZNOU , FALOSNOU REVOLUCIOU, OKLAMALI MLADYCH LUDI, ZAPREDANCI A VLASTIZRADCOVIA. PETER BUZALKA
16.07.2012 19:50 / t.pedro
0
nevhodné
p. Buzalka, vsetka ucta!!! Uzasne napisane!!! (Y)
07.07.2012 00:28 / jurajk
0
nevhodné
Suhlasím zo všetkým čo si napísal do bodky. Otázne je len či sme mali alebo máme aj inú alternatívu.. :(
07.07.2012 05:19 / peterbuzalka
0
nevhodné
JURAJK , NEVIEM , ALE TAKTO TO DLHO NEVYDRZI,NASE VLADY NEVEDIA ZABEZPECIT ANI ZAKLADNE PRAVA,PRACU,SPRAVODLIVU PLACU, ZDRAVOTNU STAROSTLIVOST, DOCHODKOVY PILER, 2. PILER SA KEDYSI VYTVARAL V BANSKEJ STIAVNICI ZA POPREDNYCH V TEDY STATNYCH CINITELOV NIE S UMYSLOM POMOCT ZABEZPECIT DOCHODCOV, ALEALEVYTVORIT SI VLASTNY BANKOVY PRIJEM , CHRANENY ZAKONOM A USTAVOU. L.K.NA JEDNOM Z HOTELOV UZ V TEDY POVEDAL. STAT SA DA OVLADNUT VOJENSKY A POLITICKY. MIKLOS V TEDY POVEDAL, STAT JE NAS, ALE NIE OBYVATELSTVO, ALEHOSPODARSTVO , BANKOVNICTVO DANOVE URADY ATD. STRATE GICKE PODNIKY PREDALI STYM ZE STAT MA 51 PERCENT VO VLASTNICTVE, ALE V SKUTKU, CEZ NASTRCENE DOZORNE RADY SI ROBIA , CO CHCU, TAK ISTI , CEZ REGULACNE URADY. MAJUVSADE, HORE, PRI POLICIISVOJICH, AKO AJ V SUDNICTVE, CI PROKURATURE.NAJVIAC PENAZI SA ZA POSLEDNE ROKY SPRENEVERILO CEZ POLITICKE STRANY , HNUTIA , VO FORME ZAHRANICNYCH ZDROJOV, KTORE SU NIE ZADARMO, LEBO ICH ZAPLATIME VSETCI.AAAAA DZURINDA, MIKLOS, L.K. I.S. A MNOHI DALSI, MIKULAS CERNAK , JE POPRI NICH ANJEL , Z NEBA. TAKZE NEVIEM. JE TO SPATNE.ALE POKIAL SA NEZBAVIME HNUTI, STRAN, A TYCHTO ZLODEJOV VO VLADE, LEPSIE NEBUDE. DALSI PROBLEM BUDE ROMSKY, A TI ICH V BUDUCNOSTI BUDU AKO PRVI !!!!!!! ASI , LEBO MY SLOVACI , SME AKO SVATOPLUKOVE DETI. KAZDY INYM SMEROM.
06.07.2012 22:20 / 21maco21 nevhodné
Nechcem hresit.. ale toto sa neda povedat normalnejsie.. nez cela EU je jeden velky jebnuty vymysel.. cely zivot sa riadime podla nejakych chudakov ktorym sa pchame cely zivot do riti.. Do EU sme isli za cielom zit lepsie a nie zit jak kokoti aby sa clovek pozeral aby si mohol o nejaku lacnu vec kupit viac aby prezil.. vlastne od vyplaty do vyplaty...Aj registracia aut.. Co im jebe ???... Povedzte mi odkial zoberie normalna priemerna rodina 300 euro pomaly na registraciu auta.. Cely EU.. je skurveny omyl ktory je neospravedlnitelny...Greci sa buria.. No slovak zatne paste a pracuje este viac...Hambim sa za to ze som Europan.. ptuj cela Europska Unia... Hlave mi stale este znie menime menu a nie cenu.. taky konsky.. Pardon za vulgarizmy..
07.07.2012 10:00 / vmozdik
0
nevhodné
Dúfam že EU dlho nevydrží, také sú predpovede....
06.07.2012 22:10 / ppRIDE nevhodné
;-D pekne im kazim tabulky a grafi ohladom veku ;-D
06.07.2012 10:39 / luka4 nevhodné
stk - neznamena naplnenie statnej kassy, ale iba zisk pre skupinu ludi. Stk je vypalnictvo a silna korupcia. Ak by isli eura z STK, ktora by mala byt statna a nie sukromna na opravu ciest, tak nech zvysia venu STk na 60 E na 2 roky. Inak nie, ved je to hlupost . Ako ktomu pridu radovi obcania? Firmy si to daju do nakladov a co ostatni? Ak bude kazdorocna STK - to bude iba korupcia a biznis pre majitelov stanic.
06.07.2012 22:46 / durko
0
nevhodné
luka4.A co myslis ,ze o co im ide .Ti co robia STK sa nabalia ,vyrobcovia aut zlepsia predaj a to su uz niejake milioniky Co tam strcit do vrecka niejakemu hajzlovi niejaky milionik ,aby to prsadil.Tak to funguje v celej Europe. A aj na celom svete.
06.07.2012 10:28 / foska66 nevhodné
Žiadna vláda s tým nemá problém, lebo autá im kupujú každé štyri roky ich voliči.
06.07.2012 10:27 / samuel993 nevhodné
jeden moj znamy mi hovoril ze ide prehlasit vsetky auta co ma vo firme do ceska alebo polska vraj ho to vyjde lacnejsie ako platit pokuty policajtom u nas a nasledne strhavat zamestnancom z vyplaty......ak by mal zamestnancovi strhnut za tieto pokuty co su u nas a este sa s nim hadat o peniaze tak to radsej si zalozi firmu v zahranici a auta bude sam sebe prenajimat a potom sa nemusi bat ze by mu nejaka pokuta dosla. toto sa tyka len slovenskych aut na zahranicne stat nema dosah
06.07.2012 10:36 / ulicnik24
0
nevhodné
no nech nezabuda ze na tie pokuty od hliadok mu ziadne zahranicne znacky nepomozu :-D
06.07.2012 09:26 / Turbo100 nevhodné
Sa naserem kupim si kona a mozu mi skocit na ....Inak cele STK je na nic. Niekedy to neexistovalo a auta jazdili... A pani poslanci : Zvysovanie poplatkov planetu nezachrani !!!!!! A pre vsetkych debilov z UK : Ked budem mat plat ako v UK tak budem aj ja tolko platit !!!!!
06.07.2012 09:30 / Turbo100
0
nevhodné
Ale ak je niekto vysokoskolsky vzelany debil tak zavedie aj STK na kone... Navrhujem zrusit vysoke skoly leb produkuju len hlupakov !!!!! Vid vlady na celej planete !!!!!
06.07.2012 23:13 / thetrooper
2
nevhodné
visd sucasna dement vlada smer as, suhlasuim....
09.07.2012 17:16 / frenky675
0
nevhodné
to nieje len smer ale každá vláda,STK nevznikla za vlady smeru ,STK je súkromna a ide všetko do jej vrecka,
06.07.2012 08:49 / branko322 nevhodné
kupim auto v CZ a necham ho na CZ znackach a budem platit nasim bratom a SK-policajny stat mozem j......t
06.07.2012 23:13 / thetrooper
2
nevhodné
lebo CZ nie je v EU ,ze ?
06.07.2012 04:48 / langeszka nevhodné
STK chcú každý rok . Sú to idioti. Je obrovský rozdiel medzi priemerom najazdených km v Nemecku a na Slovensku. Takže sa to nedá hádzať do jedného vreca.
06.07.2012 01:12 / KomarD-Jeay nevhodné
Nazorna ukazka vrcholnej nudy. Poniektori, ked nevedia, co od rozkose z nudy kreslia po budovach, vrestia na ulici, skacu z mosta a poniektori, ked maju dobry teply flek, vymyslia takyto nonsens. Ochvilu nejaka hlava hov... pomaza bruselska zisti, ze 0.0001% aut chyti defekt sucasne na obe kolesa, tak vymysli povinne 2rezervy v aute. Dalsia taka hlava vymysli povinne nosenie prilieb, lebo to pomoze v 0.00315% havarii, pripadne poviinu jazdu 2 vodidov v aute pri ceste nad 200km, aby sofer nespal.
06.07.2012 09:10 / fotocykl
0
nevhodné
najnebezpecnejsim prvkom v premavke je nezodpovedny, nesustredeny, ozraty, telefonujuci, desiatujuci a neviem aky vodic vozidla, taky isty clovek aj ako ucastnik premavky, + deti, dochodcovia a ozralci na bicykloch... + neoznaceni typci tahajuci v noci karu pri krajnici tiez neoznacenu... preto ja povazujem takyto vyrok o nebezpecnosti vozidiel nad 7 rokov a ich technickom stave za absolutnu debilinu a jeho autora za obrovskeho kkta. dajme tomu taky dedinsky cavo, ktoremu na starom diesli nefunguju dobre brzdy je pri jeho obcasnej jazde ovela menej nebezpecnejsi ako nafuknuta pipka vo velkom SUV prave sa malujuca a preberajuca telefonicky hovor...
05.07.2012 23:44 / Rybar321 nevhodné
Vydrbaný Brusel keď aj u nás budeme zarábať ako poslanci europarlamentu tak nech a vláda SR je až príliš ochotná strkať hlavu do riti každému zmrdovi z EU
05.07.2012 22:15 / bergzan nevhodné
nech uz idu do pice, cela EU... zlodeji vyjebani..... otras
05.07.2012 21:55 / Mirrco nevhodné
buducnost: kazdy den na STK, kazdy den na EK (samodiagnostikou cez pocitac v aute, vysle info o stave vozidla cez internet a polohu GPS), kazdy den do pneuservisu lebo povoleny dezen bude min 7.9mm, a nove budu mat 8mm..kazdy den na pumpu nabit elektromobil, kazdy den menit diely lebo sa budu stale kazit, kazdy den sa pokazi nieco ine, vsak z 1000 dielov pripadaju 3 vadne diely na kazdy den rocne :D a tie poplatky a sluzby za vsetko!!!-...a tak vlastne POJDEM RADSEJ PESO A USETRIM AJ CAS, na bicykli sa nebude dat lebo tam tiez budu poplatky a na STK chodit...mozno aj emisnu ze ci cyklista ma spravne emisie ked dycha...
07.07.2012 10:09 / vmozdik
0
nevhodné
Ja aj chodím veľmi veľa na bicykli, hlavne do mesta, ale bohužiaľ na väčšie vzdialenosti sa to nedá. Aj tak väčšina hniliakov chodí dnes všade autom, aj ked je to len 10 minut pešo....
05.07.2012 21:25 / radovan39 nevhodné
Ide len o peniaze. Budeme živiť našu vládu a ešte aj Brusel. Nakoniec nás zotročia úplne.
05.07.2012 21:20 / jurii80 nevhodné
presne!! palice na nich!! do kedy to budeme znášať? ....a to si potom predstavte tie pokuty ....aj na tom by mali zase viac ak zabudnete na STK! SME UPLNE ODPAD PRE NICH??
05.07.2012 20:20 / jardo1111111 nevhodné
co zase vymyslaju,nove auto mi nepreslo STK ,a 10 rocne bez problemov,SLOVACI BUDICEK
05.07.2012 18:28 / Jan-Kralovic nevhodné
šak to len nejaký prijebaný kus kokota mohol vymyslieť , normálneho by to nenapadlo vo vláde majú málo fo fonde - KAVA , KONAK - tak niekde musia nahrabať ! ! !
05.07.2012 17:00 / tom692 nevhodné
Chcelo byto konečne nejaku vzburu !!! dokedy budeme len pisat ako sa mame a nedame im to pocitit....
16.07.2012 17:37 / oppreso
0
nevhodné
PRESNE TAK, TREBA IST DO ULIC..LEBO BUDU NA NAS NAKLADAT, KYM NEPODOCHNEME...
05.07.2012 18:30 / Jan-Kralovic
0
nevhodné
skôr ich vyhádzať von oknom , ale nie na hnojisko ako v minulosti ale aspon zo 6.poschodia a na šrotovisko !!!!
05.07.2012 17:34 / fajerjozef
0
nevhodné
Ukazujú vlastnú neschopnosť a celú ťarchu stále prenášajú na obyčajných ľudí.Ale dokedy budeme zvládať nepriamo podporovať ich finančnú nenažranosť? Za všetkým vidím skrytý lobing a osobný prospech niektorých politikov.
05.07.2012 17:27 / Plutolala
0
nevhodné
vyjebana skurvena unia..je to len obycajna legalna piramidna hra...na stk kazdy rok..ste normalni,ved nas okradate od kedy sme vstipili...do unie,do hovna..nemci,rakusania..atd..nemusia na stk,lebo si mozu kupit auta kedy sa im zachce..vyjebanci..a my sprosty im este lizeme rit..ved podla unii si musime aj prdnut..dokedy...oni si uzivaju a my ktory postivo pracujeme,budeme zdochinat od hladu..nemec si chyti obytny karavan a ide na dva mesiace na dovolenku a my sporime na stk a na to aby sme mali co zrat.fuj hamba
05.07.2012 16:31 / Dehumanizer77 nevhodné
Ja by som nechal pravidelne kontrolovat psychicke zdravie clenov Europskej komisie a europoslancov, a nie kazdy rok ale minimalne kazde 3 mesiace!
05.07.2012 15:18 / srsen66 nevhodné
no je to smiesne co uz vymyslaju no ale hlavne ze si davaju vsetci v parlamente financne odmeny .. a zaco si ich zasluzia? ze budu schvalovat kazdu blbost co niekto navrhol? ..Ludia aby platili vsetko mozne , dane zvysili , teraz zase registracne dane vozidiel a este aj toto ...mali by sa zamysliet nad temou " minimalna mzda a plat na slovensku "
05.07.2012 14:51 / majo.gregus nevhodné
Dekra je nemecka a u nas ma takmer monopol na STK.Zda sa mi,ze to bude asi aj tym.Netvrdim na 100%.Ale preco nas neosklbat aj touto formou.
05.07.2012 16:32 / 999cube
0
nevhodné
Ako vravíš zmrdi si chcú zasa zarobiť. Nevedia kde už zaroviť tak zasa idú na najchudobnejších :)
07.07.2012 10:17 / vmozdik
0
nevhodné
Aj za feudalizmu páni zarábali najviac na tých najchudobnejších. Je čas zobudiť sa a nie len trpieť.
05.07.2012 14:29 / Dzinka66 nevhodné
najlepsie by bolo keby aj nas ludi poslali na estekačku napojili by nas na 220voltov starsich mjadsich na 380 voltov .ci vydrzime alebo nie sak ludi je dost co hovorite
05.07.2012 14:14 / auskei nevhodné
uz jebat celu SR a najlepsie aj celu Europu.
05.07.2012 14:19 / Penury
1
nevhodné
Ale? a kde je dobre? :D... mozno na onom svete
05.07.2012 14:14 / Penury nevhodné
da sa to vystihnut jednym slovom... KOKOTI
05.07.2012 14:08 / JQKA nevhodné
7 rocne auto je vacsinou sunka. Mozno karoseria vyglancena, ale po technickej stranke katastrofa. Netvrdim, ze to ma byt po roku, ale v kazdom pripade by mali chodit na kontroly castejsie, ako novsie auta. Ja by som dal na nove auta 5 rokov, potom 3, nasledne 2 a nakoniec kazdy rok. A piste si co chcete. Ale v kazdom pripade nerobte zo seba chudacikov. Nie je tu tak zle, ako sa snazite sami sebe nahovorit. Otazna je cena STK a EK. Cize treba sa bavit o tom.
09.07.2012 17:22 / frenky675
0
nevhodné
pre pana ty kde žiješ a kolko zarábaš ale asi veľa ked takto píšeš,koľky znás si vtomto štate dovolia kupíť nové auto každych 5 rokov aleb sedem rokov ,ani desatina a ak tak len na splatky alebo lizing a ked jedno splatia už aby začali splacať druhe,doteraz sa jazdilo na 20 ročnych škodovkach a žigulikoch a žili sme
06.07.2012 10:32 / luka4
0
nevhodné
JQKA ty si debil , ja som predaval 7 rokov nemecke auta a bol som na stazi v Nemecku. Nemci maju iny system. Oni splacaju auto na leasing a ked je splatene vratia, vymenia za nove a dookola. Im to pri ich platoch sa oplati, nakolko mozu aj robit odpis auta. potom tie auta sa dovazaju do vychodnej europy, stahuju sa kilometre a sme radi ze aspon nieco mame. kolko zarabas? Mas auto? Mas VP? STK - statom chranene vypalnictvo - mozes mat aj Warburga, ak mas konexie, prejdeee, ak nepodplatis nie. Mam skusenost, ze predvadzacie vozidlo nepreslo a moje 12 rocne auto bez problemov. Ak sa staras o auto a trosku sa mu rozumies prejdes, ale ak si debil a jazdis na felicii, ako na Jeepe, tak potom cau .......
05.07.2012 20:10 / hrbac27
0
nevhodné
Skús si zmeniť J na I (veľké i) a A na o a hneď nám všetkým bude jasné kto také nko....tinky môže písať ......IQKO..... :-D
05.07.2012 16:27 / instinkt
0
nevhodné
ty si asi fakt taky odbornik ako hovno v trave ..ty mas asi penazy nasrate aj vo vacku tak ti je to jedoduche hovorit je to kokotina a hotovo a mozes sa aj do kocky poskladat
05.07.2012 14:59 / MCmirec
0
nevhodné
Ty fesak o com tocis??7 rocne auto sunka??ty budes asi velky "odbornik"
05.07.2012 14:17 / Penury
0
nevhodné
7 rocne auto je sunka?... ide aj oto ako sa clovek stara o to auto.. Niekto su kupi nove auto a za rok najazdy 250 000 km a auto je rozjebkane.. A niekto su kupi auto, ma ho 7 rokovo a ma najazdene 90 000km a auto je v TOP stave... tak netaraj somariny
05.07.2012 17:00 / El_gato
0
nevhodné
Nie si ty nahodou jeden z tych chytrakov co podava idiotske navrhy lebo sa nudi a snazi sa vykazovat nejaku cinnost?
05.07.2012 13:29 / pharao20 nevhodné
no este dobre ze auto nemam a ani ho nechcem...
05.07.2012 14:16 / heretic
0
nevhodné
Ty auto nemas, ale Autobus co ta prepravuje potrebuje STK, Auto ktore prepravuje vyrobky do tvojho obchodu potrebuje STK. predpokladam ze aj hospodarske stroje potrebuju STK ( a neverim ze by sa ich ten navrh nedotkol). Vyssie naklady = vyssie ceny...ci uz prepravneho osob alebo tovaru... koniec koncov to zaplatis aj ty. Takze tomu neujdes... Je potrebne mysliet komplexnejsie. Potom az zistit ze vsetko sa ta nejak dotkne.
06.07.2012 18:38 / pa224
0
nevhodné
Presne tak. Pametam si na jednu reportaz pred niekolkymi rokmi. Otazka na mladu pani - nevadi Vam zvysovanie ceny pohonnych hmot. Odpoved mladej pani - pre mna za mna nech stoji benzin aj 100 korun liter. Mne je to jedno, ja auto nemam. Vidite v tom tu suvislost? Presne ako pisete - vobec jej nezaplo to, o com pisete aj Vy.
05.07.2012 13:11 / Colt1912 nevhodné
Tak uz Brusel nevie co od dobroty. To tam ten hlavny clvoek co to vymysla nema vsetkych po hromade. Uz by ho trebalo utratit. Zakauje pouzivat ziarovky, banstavuje sa letny a zimny cas a este aj to to. Ak by osm mohl ja ho odporucim na psychiatriu lebo to to normalny clovek nerobi. by sa setrilo stacilo by menej pani politici kradnut a nedavat peniaze na sprostosti. Obcania by boli urcite spokojni.
05.07.2012 12:36 / Som_Marek nevhodné
Ako sa pripravit na STK ?? pripravte si 100 eur ;-D
05.07.2012 12:25 / Som_Marek nevhodné
(N) toto je úplný nezmysel ak budú mať ludia peniaze na nové autá tak bude nehovodosť nových aut 100%. Fakt ide len o zdieranie deficit v kase treba minimalizovat som zvedavý kedy sa začne platit daň za wc..:) ;-D
05.07.2012 12:23 / horoveoko nevhodné
FICOISTOTY v plnom prude hlavne je byt proeuropski, rozumej eurohujerski eurovalovi pablb ktory sponzoruje spanielske,grecke ci ine gipsy krajiny a banky z nasich novych dani....hlavne je ze cerveneho orangutana zo smeru pohladkaju v Bruseli, zatial co slovač zderie na kost
05.07.2012 12:25 / horoveoko
1
nevhodné
co je este tragickejsie proeurovalovi zlocinci z sdku,kdh a mostu su este horsi
07.07.2012 10:21 / vmozdik
0
nevhodné
nevynechávaj ani ten SMER.
05.07.2012 11:55 / cl172 nevhodné
Nech mi povedia teda ako ovplyvní takéto zavedenie kontroly bezpečnosť? Človek, ktorý jazdí ako magor na novom aute sa nejak dovtípi, že sa má správať a jazdiť bezpečne keď bude chodiť na kontroly každoročne? Ničomu a žiadnej bezpečnosti to nepomôže..! A čo sa sťažujeme? Porovnajte daňové zaťaženie krajín EÚ, na ktorom mieste sa nachádza SR?! Tu nám zdania aj pešiu chôdzu po chodníku a dýchanie toho smogového vzduchu za chvíľu..!
05.07.2012 11:41 / PatracM nevhodné
Bruselská mafia ide riešiť problém, ktorý sa na nehodovosti podieľa 0,5%..smiešne úbohé, choré, typicky bruselské.
05.07.2012 10:59 / ZERIAV77 nevhodné
to je abnormalne dakedy boli auta v strasnom stave a netrebalo stk,dnes su auta s novimy technologiami uspornejsie voci prirode ale treba ich akoze kontrolovat,je to iba dalsie tahanie penazi od ludi
05.07.2012 08:56 / SMOKY2.1 nevhodné
co sa stazujete .... v britanii to takto uz funguje ... mam auto z r. 2002 a kazdy rok musim ist na MOT (STK) a ani raz mi nic nenasli. mam na nom najazdenych cez 250 000 km a funguje ako hodinky.
05.07.2012 09:29 / exiray
0
nevhodné
tu sme na slovensku chlape sa smapataj vies kolko to stoji love tu nezarobis ako v britanii
05.07.2012 11:07 / querido
5
nevhodné
tu 75% ludi zije z minimalnej mzdy a zvladaju to a musia, tak preco by nezvladli na SK, kolko ta stoji TK 20eciek tu stoji 40libier, musis platit vsetky poistenia na SK nez ti dovolia sadnut na prdel do auta na SK nemusis, tu musis, tak co sa furt na vsetko stazujete...
06.07.2012 10:04 / philipha
2
nevhodné
(N) (N) (N) (N) neries..... na vsetko sa stazuju a ziju z ruky do huby, hlavna vec ze kazdy na Sk stavia domy, kupuju auta, ale samozrejme su najvacsi chudacikovia.... A budu vyskakovat ako si ziju v Nemecku, nech ten smrad co sa stazuje pobali kufre a nech si skusi zivot v zahranici...a potom nech otvaraju hubu, kolko je poistne na auto, kolko dan za smeti, kolko oprava auta, ake najmy..... ved by sa Slovac dosrala!
06.07.2012 22:47 / zdesom
0
nevhodné
Keď sa v zahraničí tak zle žije,na čo tam ľudia ostávajú? Komu sa darilo zle,tí sa aj vrátili domov...a k tým štatistikám-otecko kúpi nové autíčko,synček sa ide frajeriť na disko,opitý vyrovná zákrutu,a hneď je štatististika upravená...ani nevedia aké auto majú pod riťou.Kto má staré auto,ten sa stará,aby ešte vydržalo-aspoň niektorí....zase sprostý výmysel každý rok STK!!!!!
05.07.2012 14:11 / heretic
0
nevhodné
Querido, ak pises o minimalnej mzde v Britanii tak ju porovnaj zo Slovenskom... a este nieco... Co sa na slovensku nemusi platit ? Skus nezaplatit poistku....
05.07.2012 11:25 / PatracM
0
nevhodné
ek a stk stojí na Slovensku okolo 50 €. Niekde menej, niekde viac. Záleží od stanice STK.
07.07.2012 10:32 / vmozdik
0
nevhodné
Pred týždnom som bol na STK+EK, Poplatok 50€ + úplatok 20€.
05.07.2012 09:12 / Enzo24
0
nevhodné
lebo je to cele nezmysel.. ked clovek chodi pravidelne kazdych 15 000 km do servisu.. Aky prinos ma dalsia kontrola typu STK? raz za 2 roky je dostatocne.. V Britanii zase neplatis za uzivanie dialnic, a i platovo je to tam inak..
05.07.2012 10:39 / krilo1
0
nevhodné
A koľko % asi tak haváríí je z titulu zlého stavu vozidla ? A koľko % je asi tak z titulu toho, že je niekto psychopat , ktorý sa na ceste nevie vmestiť do kože ? Nech sa dá aj ten Sallas odborne vyšetriť, lebo mu evidentne haraší v "motore" !
05.07.2012 09:49 / marthy77
0
nevhodné
akoze aky prinos ? vsak prachy, nie ? asi ako extra poplatok za registraciu auta nad 80kW ... hajzli jedni vydr.ani ... uz nic ine neostava, len zacat ignorovat vsetky nariadenia a prestat platit dane, asi az potom si uvedomia, ze skoncili
05.07.2012 09:55 / Enzo24
0
nevhodné
myslel som prinos v bezpecnosti pre vodica a vseobecne na cestach.. inak suhlasim :-) nech politicki a verejni cinitelia zavedu poplatky sami sebe za pouzivanie predrazenych limuzin, zrusia vyhradene parkovacie miesta, danove ulavy.. alebo nech idu prikladom a nech jazdia na okctavkach 1.6TDI 77 kW..
05.07.2012 08:52 / nansen22 nevhodné
Bodaj zdochli už nevedia ako zdrať človeka z kože
05.07.2012 08:48 / slivkaXxX nevhodné
do kedy ? uz teraz clovek nema z coho zit, to znemena ze preda Auto ? a ako sa dopravy do roboty ked tam nema spoj ? vraciame sa do STREDOVEKU a to je viac nez smutne
05.07.2012 08:44 / TomyX nevhodné
Vsak nech odsuhlasia aj minimalnu mzdu v Europskej unii ja neviem povedzme 1000€ a ja si rad kupim kazde 4 roky nove auto. Do pi..e aj s takymi poslancami dost ze nemame za co zrat este sa budeme musiet zbavit aj tych nasich 20 rocnych skodoveciek. tym chcem povedat ze mam pocit co sa tyka cien potravin, PHM a spotrebneho tovaru si zijeme ako v Nemecku ale co sa tyka platu mam pocit ze mesacne dostavam len a len vysmech nasej vlady. Nikdy som nebol narocny vzdy som sa uskromnil ale toto je uz moc a presne toto vie cela EU (posrana) Slovaci sa vzdy uskromia vzdy si povedia mohlo byt aj horsie a my zas len sklopime hlavy a nabereme si na plecia dalsie tarchy v podobe smiesnych STK a dalsich polatkov s tym spojenych, a vsak co mi bude ochodte davaj aj 90% z vyplaty statu len aby sa mal on dobre aj cela poje..ana Unia nech ide uz konecne do P1CE cela Unia SKURV3NA.
05.07.2012 07:55 / danka1.1 nevhodné
nech uz idu do p..e aj sku europoslanci to nie je v prospech soferov ale v prospech financovania kadejakych parlamentov . Kde brat peniaze na financovanie EU ludia zobudte sa uz treba povedat konencne nie kadejakym podfukom . Preco mame jedna z chudobnych krajin podporovat stale velmoci ako pred par mesiacmi proklamovali talianov spanielov no prisiel cas kde sa ekonomiky vyrovnali a na ich rite nema kto robit a preto vymyslaju kadejake podvody len aby ojebali obycajnych ludi , ked budu STK za 1Eur suhlasim budem tam chodit aj kazdy mesiac ale nie za 80E kazdy rok nakolko ten co ma auto v poriadku a je len vykendovy sofer co prejde rocne tak max 3000km ako opotrebuje to auto ktore aj po 20 rokoch vypada rovnako . Ak to chcu aby posilnili trh tak nech kazde dva roky EU robi srotovne s dotaciou 3000E ako bolo prve na auta a auto park bude stale novy a nebude treba vymyslat K...iny.
05.07.2012 07:47 / dunciii nevhodné
co tak v prvom rade cesty poopravovat ..... ;-D ;-D
05.07.2012 07:30 / Enzo24 nevhodné
paradoxne na tom je, ze velke inovacie casto vznikali na starych strojoch, ktore si ludia upravovali.. Napr. Taky Burt Munro dosiahol rychlostny rekord na motorke z roku 1920 :-) Ako spravne poukazali viaceri ludia v diskusii a i autorka clanku efekt na bezpecnost to nebude mat velky.. Je to len tlak na ludi aby si stale kupovali nove auta, pripadne platili viac za stare.. Zelena lobby v EU obcas zabuda, ze vyroba alikvidacia auta, ma tiez nejake tie neziaduce ucinky na zivotne prostredie ;-)
05.07.2012 07:13 / kapo0011 nevhodné
to ktory k...o ...k t n jeb,,nuty dava tie minusky? skus žiť s platu obyčajneho človeka ,ktory nema pracu a chce robiť pripadne robi za minimalnu mzdu
05.07.2012 06:47 / justin87 nevhodné
Ak chcu znizit nehodovost, mali by sa zamysliet, komu davaju vodicske opravnenia.
05.07.2012 06:49 / Marian__KOTLEBA
0
nevhodné
No joo... Teraz ma papiera kadekto. Toto je len cisto o prinosu penazi do pokladnice :-))
05.07.2012 02:59 / MAF_BLISTER nevhodné
Takže, budem odcestovaný viac ako rok a budem sa musieť trepať o rok späť len kvôli pridrbanej STK, že kvôli bezpečnosti? Komu toto chcú nahovoriť? Živím sa autami a toto čo si zas vymysleli, že autá staršie ako 7rokov alebo nad 160.000km. Všetky tieto naše nové "úžasné" kia,škoda,fiat,hyundai ktorých tu máme požehnane sú vyrábané z takých materiálov že to onen svet nevidel. Mám 10ročnú limuzínu a je na tom o sto krát lepšie ako taká istá ale nová. Sakra, také nervy jak nikdy (N) . A ešte keď som to správne pochopil, tak chcú zabrániť, aby sa uskutočňovali STK cez známosti? Tak to sa asi naozaj budem musieť trepať s5 na slovensko len kvôli stk jak pridrbek. Ale akože dobre sú vychcaný. Keby to dali na, že staršie ako 11rokov, tak by už toľké milióny nezarobili, alebo že nad 300.000km. Však také 6valce od nemcov sú nesmrteľné a už to tu má pomerne dosť obyvateľstva, ale väčšina staršie ako 7rokov. Takže ďakujeme páni policajti, teším sa, pošlem vám bonboniéru (Y)
07.07.2012 10:38 / vmozdik
0
nevhodné
Teraz je to tak , autá nesmú dlho vydržať, musia sa za pár rokov pokaziť lepšie povedané uplne opotrebovať aby sa kupovali nové, tak je to aj s iným tovarom.
05.07.2012 07:34 / Enzo24
0
nevhodné
inak viaceri ludia, co sa v autach vyznaju, mi hovorili, ze dnesne auta su samy plast a starsie mali vyssiu zivotnost a lepsie spracovanie..
05.07.2012 06:21 / ulicnik24
3
nevhodné
ak si niekde rok, mal by si si auto zaregistrovat tam
05.07.2012 01:27 / querido nevhodné
co je to za novinku, v UK je to normalne uz desiatky rokov a cvakas od sameho zaciatku kupy auta, takze Brusel to iba zjednocuje
05.07.2012 14:00 / snezienka007
0
nevhodné
no ja som zvedava kedy konecne EU zjednotí i platy a zivotnu uroven, aby som sa nemusela trepat robit do zahranicia ako taký debil. :-|
05.07.2012 01:18 / ond111 nevhodné
nuz co k tomu dodat nenazranost niektorych ludi nema hranic..za vsetkym su peniaze na ludi oni kaslu...
05.07.2012 00:19 / makovnicek nevhodné
naco nam je vlastne cely Brusel a vsetci ti eurokomisari a aeurokomisie a europarlament ??? Vymyslat taketo ujoviny ako napriklad STK kazdy rok ked na nehodach je to podiel menej ako pol percenta ?? Alebo vymyslat ako maju byt zahnute banany ??? Tymto len dokazuju ze su tam ZBYTOCNI a tato cinnost je len vymyslanie niecoho aby sa len akoze daco robilo !!!!
05.07.2012 16:40 / instinkt
0
nevhodné
oni su tam nato aby nas oberali o prachy a do svojich zasratych vreciek davali mesacne 10tisice eur na polityka
05.07.2012 00:07 / tankman nevhodné
DEBILNA EK.IM NEJDE O BEZPECNOST NA CESTACH,ALE O PENIAZE.CELA TATO EU JE LEN BANDA ZDIERACOV
04.07.2012 23:56 / pi6ta1 nevhodné
šak nech dajú zarobiť a budem si kupovať auto každých 5 rokov, ale tuna len vyšie dane, vyšie odvody, všetko treba zobrať a neostane ti ani na kúpu 10 ročného auta, hajzli nenažratý, celá táto sku . . . vláda, sebe si nevedia zraziť platy o 50 percent , radšej dajú 25 percentnú daň ! ! ! ! ! !
07.07.2012 10:39 / vmozdik
0
nevhodné
videl si už hrable ktoré hrabú od seba ? :-)
04.07.2012 23:41 / FlegiX nevhodné
to mate tak, pride za eurokomisarom majitel siete STKciek a posepne mu skvely napad, pritiahnime skrutky tym sviniarom motoristom, ved ked maju na benzin, jedna kontrola navyse ich nezabije, ja ti za to dam 1% z toho co mi to prinesie.... to mame xxx€ komisar zisti ze to je 10x viac ako jeho ubohy eurokomisarsky plat, no nezabojuje za tuto skvelu myslienku?
04.07.2012 23:25 / neptun3 nevhodné
to zase vymýšlajú riadnu chujovinu
04.07.2012 23:25 / QRudinkoQ nevhodné
Každý návame, právom ale išli by ste na nejaký protest ak by bol ?? alebo neni su to len plané nadavky na diskusiách?? až samozrejme na výnimky !!
05.07.2012 11:31 / PatracM
0
nevhodné
ty si myslíš, že každý má čas ísť protestovať..ľudia chodia do práce a nie každý má chuť tráviť čas v uliciach. A s tým všetci politici počítajú a vedia, že ľudia sú znechutení a unavení a na protesty sa vykašľú.
07.07.2012 10:40 / vmozdik
0
nevhodné
ono to ale nepojde takto navždy, raz zdvihneme hlavy...
05.07.2012 00:14 / tankman
0
nevhodné
QRudinkoQSLOVACI PROTESTOVAT NEPOJDU,LEBO SU BLBI.NECHAJU SI SKAKAT PO HALVACH A PEKNE BUDU PLATIT,AJ KED DUFAM,ZE TA BLBOST NEPREJDE
04.07.2012 23:47 / Lachimeos
1
nevhodné
Toto by bol taký protest a blokády osobnými automobilmi 7+ ročnými "vrakmi" , že by sa z toho Fico a spol dlho spametával ... (Y)
04.07.2012 23:17 / lonely47 nevhodné
tým hajzlom nejde o bezpečnosť, ale o peniaze z DPH, to môže vymyslieť len europsky žid, tam nech sa snažia vyriešit dlhovú krízu, ala FICO to hneď stou bandou odsúhlasi, už by mala armáda urobiť prevrat :-D
04.07.2012 23:12 / miko1986 nevhodné
Ja som len ťažko zvedavý ako sa k tomu ten náš Ficek s jeho "istotami" postavý ... Teraz nech sa prejavý tam kde má a nie len predvolebnými sľubmi a intrigami, ktorými obalamutil polovicu slovenska ... (N)
04.07.2012 23:17 / elite.pp
0
nevhodné
v clanku v tabulke je uvedene, ze podiel nehod kvoli technickemu stavu vozidiel cini z celkoveho poctu nehod iba 0.5%. To znamena, ze ak je na ceste 200 nehod, z toho je iba 1 kvoli technickemu stavu. A o zvysnych 199??? Hovori to za vsetko, viac k tejto kravine dodavat netreba.
04.07.2012 23:31 / miko1986
0
nevhodné
No veď práve. A oni sa odvolávajú na akýchsi 60% nehodovosti kvôli tech. stavu vozidiel - nemám už slov na to, čo si už dokážu vymyslieť tí nenásitní alibistický darmožráči.
04.07.2012 23:04 / BMW34 nevhodné
to im už totálne jebe .....už len čakam kedy zavedu kade aké píčoviny kde by len prachy ťažily.......už od nudy nevedia samy čo zo sebou...prijebany narod.....čo den zavedu poplatky aj na vzduch ktory dychame......
05.07.2012 07:59 / danka1.1
0
nevhodné
to uz platime za to ze dychame
04.07.2012 22:44 / arcaro nevhodné
Kedy uz policia konecne preveri odkial zobrali ludia pracujuci na STK domy,drahe auta?Nepreveri ich nikdy,lebo idu snimi v jednom baliku.Zakaznici to predsa platia.
04.07.2012 22:36 / morgenjojo nevhodné
a kde zoberiem každý rok toľko peňazí na úplatky :-)...
04.07.2012 22:27 / patrik2204 nevhodné
a ešte niečo ked ma niekto auto u mechanika pomaly 2 mesiace lebo mu všetko trvá a kvôli tomu príde o prácu a 3 mesiace žije v podstate z ničoho a ked si nájde druhu prácu a ide o 2 mesiace neskôr na STK mu zelenači zoberu techničák je to ok? nehádam sa na aute ma byť STK a EK ale myslím že dva mesiace nikoho nezabiju a každý by mal vedieť kedy meniť napríklad brzdy atď heslo polícií SR nie je pomáhať a chrániť ale buzerovať a mlátiť
04.07.2012 22:24 / kalambo72 nevhodné
Henti bruselski ch...i nech riesia podstatne veci a n ie ako vybrat od ludi viac penazi!!! Je to chore co robia! Napr: mozete mat brzdy ake chcete ale ked sa lepite na auto pred vami a ste az pomaly v kufri a nahle vam zabrzdi nemate sancu to ubrzdit!!!, toho je viac: STOPky a pod to nema s technickym stavom vozidla nic spolocne! a podobne ma rozculuje co vymysla nasa vlada poplatok za zapis vozidla az do 3000€- kazdy chytrtejsi clovek to zaeviduje v CR napriklôad a EK a TK si tam da urobit raz za 2 roky, len tolko na margo Bruselu a Ficovej vlady!!!
05.07.2012 16:43 / instinkt
0
nevhodné
FICO JE OBICAJNY KOKOT KTORY OBERA LUDI IDE PROTI NIM A HRABE SI DO VACKU
04.07.2012 22:00 / bartolomej987 nevhodné
v tom Bruseli im musí je.....ť. . 90perc. nehod ma na svedomi vodič a nie tech.stav.vozidla. A ked uz tak mudruju čo tak zjednotit povinnu vybavu.
04.07.2012 21:58 / patrik2204 nevhodné
mňa by zaujímalo že za čo sa platí tých 75eur? Za nálepky a kartičky? Treba si ich spraviť doma a je pokoj :-(
04.07.2012 21:31 / EddieFelsen nevhodné
Kvôli nehodovosti to nie je ani náhodou, nie sú prachy....+ vysoké pokuty a veľké prachy za prihlásenie. Pred úniou takéto sračky neboli....čo si niekto myslel že budú dávať na kdejaké kokotiny granty a nestiahnu si to späť aj s úrokkmi ???
04.07.2012 21:25 / EddieFelsen nevhodné
ja už autom jazdím len minimálne. Jednou nohou v hrobe a druhou v kriminále...Na stk sme boli teraz a samozrejme 20-ka do kapsy potom čo sa na mna pozeral hned ako to napojil na prístroje...keď ich má za 10 aspoň 10, tak poteš boh...a skurvená únia už aby skrachovala čo najskôr.
04.07.2012 21:26 / EddieFelsen
0
nevhodné
za deň aspoň 10, sorry
04.07.2012 20:58 / ROMI9296 nevhodné
Všetko podľa EU a kedy budem mať plat taký ako EU..???
05.07.2012 08:57 / nansen22
0
nevhodné
Máš pravdu
04.07.2012 20:55 / automatik2 nevhodné
Vsetky nove auta stoja za kokot. Pokial si ich sami neprerobite ako by bolo treba tak vam nic nevydrzia. Stare auto pokial je dobre on starane, vydrzi dlho. To mozem podla mna ist do bruselu ja sam riadit celu EU a narobil by som menej skody ako tí co su tam.
04.07.2012 20:51 / automatik2 nevhodné
Uz ma sere cela EU. Nic dobre mi zatial EU nepriniesla do zivota.
04.07.2012 20:50 / slimakmato nevhodné
buzeranti ... tam nech komtroluju tie firemne auta co jazdia kazdy deň stovky km . keby ich vzaly na prisnu kontrolu tak minimalne 1/4 by zobraly technicak
04.07.2012 20:44 / zipppoo nevhodné
akože mám feliciu starám sa o nu ako nik o to svoje auto a este ma potrestajú ze mám platiti stk ? a emisnu ?KAžDY ROK ? to je POTRESTANIE VODICOU KTORý SA STARAJú O SVOJE TATOšE... aspon keby to tak nebolo drahé ale 75 ecok za stk + emisnu ? kazdy rok ? tro im už uplne dr.e ? a este to je aj koli technikom v stkčkach ze pustajú každých debilou na cestu... keby boli prisný a len s maličkostami pustali tak v pohode...ale uplny nezmysel
04.07.2012 20:35 / dj_kabel nevhodné
Do... aj s celelou EU ,lepsie bolo bez nej ...Takto co si Brusel nakaze my budeme muset posluchnut
04.07.2012 20:21 / Balvan-pd nevhodné
Ja mám jednotkového Golfa z roku 1980, to mám chodiť na STK každý deň? :-D
04.07.2012 20:19 / zorionak nevhodné
Nech už idu, ale teraz už tomyslím vážne s tymi výmaslami ... do p.ˇe
04.07.2012 20:16 / mp3car nevhodné
moje 12r auto je v lepsom stave ako vsetky tie 4-rocne super sroty co sa sem nadovazaju z IT, DE, RO ...
04.07.2012 20:08 / herr18 nevhodné
Najskor to bola dan za nove auto nad 80kw a teraz STK kazdy rok....v irsku maju auta stk kazde 2roky a uzitkove auta 1rok. Nikto nenamieta a zivot ide dalej, ale to asi preto ze su tam ine platy ako na sk. Nech uz ta je8nuta slovenska vlada prestane tuto krajinu plnu otrokov porovnavat s vyspelymi kapitalistickymi a vykoristovatelskymi krajinami ako je nemecko. Ked maju byt jednotne predpisy v unii, tak nech su aj platy. Potom nech si vymyslaju zakony ake chcu. Ani by ma neprekvapilo, keby tesne pred koncom roka, nasa vlada, nakupila do statnych institucii a do parlamentu nove auta, aby sa vyhla stk aspon na zopar rokov a vyhla plateniu dane za auta nad 80kw. To by uz bol minimalne dovod na statny prevrat a vyvrazdenie politikokotov.
04.07.2012 20:05 / fosforko nevhodné
Suhlasim !!! Som technik a vidim co k nám chodi !!! auto prejde cez stk aj ked svietia a nefunguje ABS alebo AB !!!! nezmysel !!!! vylučit... je mi jedno aky ma kto plat. Auto ma prisposobit svojmu platu !!! Ludia v tych autach nosite vlastnu PRDEL!!! je to pre vas!!! Nieje vam predsa lepsie ked sadnete do auta a viete ze auto je skontrolovane a nic mu nieje a nemusite sa nicoho bat??? Prosiiim vas. Len ceny tych prehliadok by mohli byt nizsie aby to pre ludi nebolo zaroven likvidačne!!!
04.07.2012 23:14 / Zaraza
0
nevhodné
kedže si technik, tak reagujem tu, pri Tebe:-) Ja chodím na STK a EK do Rožňavy a potrebujem na to dovolenku na celý deň.Na poslednej STK v decembri 2011 som si tam vystála od 9:00 a prišla som na rad o 13:00 pretože stále a furt šiel niekto mimo poradia, kamaráti, rodina, kamarát kamaráta...Ked som sa konečne dostala dnu, na vlastné oči som videla ako dávajú technikom peniaze do vrecka. No ja som nedala, veď som si tam vystála dosť a si myslím, že podľa toho skontrolovali aj moje auto. V Rožňave na STK mi ešte nekontroloval podvozok auta, technika nezaujímalo či mi svietia svetlá, či mi idú smerovky, či mi funguje ABS, urobil naozaj len základné veci na troch stanovištiach, dal mi nálepku a rozlúčil sa so mnou akoby som mu zjedla večeru aj s raňajkami. Ja viem, že vozím v aute moju PRDEL a aj tri PRDELKY mojich detí, ale ako ja viem, že mám v poriadku ABS ked mi ho nikto neskontroloval?
04.07.2012 20:12 / eMKejx
0
nevhodné
tak zariad aby niektore servisy nepridavali +100% za suciastku, nehovoriac pri autorizakoch kde su tie percenta este kus vyssie. Ale tak berem ze v tom servise nerobi jeden clovek, stroje tam idu na elektriku, najom, pripadne uver za priestor tiez musi niekto hradit a majitelovu prdel vyvazat sa na novej 7cke tiez musi niekto zacvakat, takze amen a dik za dalsie klince... 80kw, 1r stk... kks este ze to moje auto ma len 3 roky a mesiac, sakra uz o rok.... dp...c
04.07.2012 19:56 / Delict nevhodné
ok beriem kludne kazdy rok, ja mam auta v top stave, ale mohli by znizit hranicu veteranov, moje oblubene ma uz 25r a aj ked nim jazdim raz za tyzden nepredam ho
04.07.2012 19:44 / 1rozumny nevhodné
hm no ja by som povedal ano je to dobre ale tak nech aj tie auta stoja to co v zahranici nech ich cena je ralna a nei predrazene auta ako tuna,a podalsie tak to v bazare ci inim sposobom predaja aut ani jedno auto nebude mat viac ako tich 160000 km ha ha ha tak potom chem vydiet zakom ako bude riesit tieto tusim trestne ciny
04.07.2012 19:39 / ivanletny5 nevhodné
Ja som tiež nikdy nesuhlasil s EU. Do 89.r sme pocčúvali ruskych súdruhov teraz zase nemeckých kapitalistov. Brusel akosi zabúda že v únii sú krajiny ktoré sa im vyrovnajú iba v cenovej politike za tovary a služby. Naše platy sa nikdy nevyrovnajú našim dobrodincom? Čo sa týka tej STK zase sa ukázalo ako záleží EU na nás?
04.07.2012 19:26 / terrafugia nevhodné
Ak chcú naozaj znížiť nehodovosť na cestách, mali by sa pozrieť na to ako a prečo tie nehody vznikajú.... Možno keby namiesto stoviek radarov a zbytočných kontrol zaviedli objektívne a povinné psychotesty, nehôd by bolo omnoho menej. Možno keby ľudia nežili v neustálom strese a strachu o svoju budúcnosť., usadali by za volant pokojní a sústredení... možno potom by bolo tých nehôd ešte menej. Väčšina nehôd sa stala preto, lebo sa niekto nevedel vmestiť do kože, alebo preto, že bol niekto nepozorný..... No a úplne zabrániť nehodám sa jednoducho nedá, na to by mali páni darmožráči v Bruseli tiež myslieť...lebo nič nepokazí len ten, kto nič nerobí. :-(
05.07.2012 17:17 / El_gato
0
nevhodné
Este si zabudla dodat,ze mali by sa zamerat na zhulenych chlapcekov na super autach od tatinkov a hrubokrkych arogantnych vypatlancov na offroadoch...
04.07.2012 19:24 / ja_alex nevhodné
Eu musi zaniknut! v opačnom prípade dôjde k vojnovému konfliktu a kto to chce popriet tak je priliš naivný !
07.07.2012 16:31 / reaper20
0
nevhodné
k ziadnemu vojnovemu konfliktu nedojde.
04.07.2012 19:15 / martin_3333 nevhodné
Ja vám poviem jedno.To čo si táto všivavá banda už dovoľuje,podľa mňa začína presahovať všetky únosné hranice.Tieto poplatky za STK navyše,to je len ďalšia kvapka v pohári.Táto sebránka nekompetentných politikov systematicky likviduje kúpnu silu obyvateľstva a v konečnom dôsledku tak či tak privedú ekonomiku ku kolapsu.Mám 15 ročnú starú šunku scénika o ktorý sa ale starám vzorne ako sa dá.Nakoľko som ale momentálne 2 mesiace bez práce,nie som schopný vybaviť si 118..opakujem posraných 118 EUR sociálky pretože mám 15 ročné auto tak som vlastne asi boháč a musím si dať vypracovať znalecký posudok,ktorý stojí aj 70 eur,takže vlastne skoro celá jedna moja "sociálka" by išla na tento znalecký posudok.Alebo predať na 3 mesiace auto a potom,keď sa zamestnám kúpiť druhé,alebo ako vlastne funguje tento náš sociálny systém?Bože,prečo som sa ja nenarodil ako cigáň?Pracujete 8 rokov platíte odvody a potom vám nedajú 118 euro sociálky,lebo máte auto..tak kde sú v pi.. tie peniaze?Ja sa pýtam,dokedy ideme my pracujúci ľud živiť túto zberbu nenažratých politikov,ktorým je každý válov malý.Dokedy ideme živiť tento rozbujnelý štátny aparát,ktorý vymýšľa iba vychytávky ako nás ešte viac zodrieť z kože,aby sa doplnili válovy?Dokedy ideme živiť polmiliónovú a ďalej sa úspešne rozrastajúcu armádu cigáňov,ktorý nikdy nerobili a zo sociálkami nemajú problém?Čo sa s tým dá robiť?Už som volil Dzurindu,ktorý drístal o európskom tigrovy,volil som dokonca aj fica a jeho socíalne istoty a tu ich máme.Aj keď toto volebné obdobie som nevolil nikoho lebo už nato nemám nervy,uvedomil som si,že toto je vlastne jediný deň,kedy moje slovo má nejakú váhu a je to jediná zákonná možnosť,ako vyjadriť svoju vôľu.Myslím si,že sme už čakali na tie svetlé zajtrajšky viac,než dosť.A preto Pán Kotleba v budúcich voľbách máte prvý krát istý môj hlas a verím,že nebude ani zďaleka jediný.A tiež by ma veľmi potešilo,keď hneď po riešení cigánskej otázky druhým hlavným bodom vášho programu bude vystúpenie z EU.Tak,č
04.07.2012 20:31 / zorionak
0
nevhodné
Martin, aj keď nie som tak zle na tom, ako si Ty, tak sa s Tebou úplne stotožňujem, lebo súcitím s takými ľudmi, ako si napríklad Ty. Už pretiekol pohár trpezlivosti, všetkému tomu zdieraniuz nás obyčajných ľudí a dokonca už je tých povestných (Y) päť minút po dvanástej. S tými voľbami sme na tom stejnako. Takže o štyri roky budem voliť presne tak, ako si presvedčený Ty.
04.07.2012 19:24 / martin_3333
0
nevhodné
i tak ľudia,nemám z budúcnosti dobrý pocit,kým ľudská chamtivosť a nenažratosť,bude víťaziť nad morálkou,etikou a záujmom celej spoločnosti,tak nás na tejto našej matičke zemi čakajú veľmi zlé časy a to nielen po stránke ekonomickej..
04.07.2012 19:04 / toledo90 nevhodné
V Dansku sa plati cestna dan, skoro 700 euro za dieselove osobne auto, takze toto neni take zle.
05.07.2012 08:04 / danka1.1
0
nevhodné
rozmyslajte hlavou a nie bruchom my nie sme v dansku a ani niekde inde ale na sku slovensku kde je stale kopec takych ktory si nemozu dovolit ist pomaly ani k doktorovi tak nepoukazuj na danov ktorí tam maju to co sme mali pred 89 to vy ste nezazili je tam o nich tak postarane aby boli spokojni
05.07.2012 07:23 / kapo0011
0
nevhodné
ty kokot a zarabaš cele roky ako v Dansku??? ja bohužial nie :::
04.07.2012 20:22 / strelec999
0
nevhodné
cvok zobut sa
04.07.2012 19:18 / azazel.a
0
nevhodné
Ale koľko zarobia Dáni?
04.07.2012 21:00 / ROMI9296
0
nevhodné
Keď budem mať jeho plat aj 1000 eur zaplatím,stále mi ostane viac a oveľa...
04.07.2012 20:13 / eMKejx
0
nevhodné
dost slusne, ale pocul si niekedy ako rozprava dan? tak preto im tam tolko platia... madari su este v pohode ;-D
04.07.2012 19:03 / jazvecrobo nevhodné
Ano nech nám tí idioti dajú bruselské platy a budeme sa voziť len na nových autách. Veď prečo nie? Doteraz boli radi, že sme šroty od nich stiahli k nám.. bordel celá únia.
04.07.2012 18:24 / piano300 nevhodné
Vždy som tvrdil že,EU nam bol čert dlžny. (N) (N) (N) Stale a dookola niečo,že ide to vlastne pre blaho ludu aby neboli take nehodovosti. Jasneeee. Len tak dalej bastardi z Bruselu,len tak dalej. (N) (N) (N)
04.07.2012 20:14 / eMKejx
0
nevhodné
tak tak, ekologia a ekonomia to ma byt dominanta stareho kontinentu nehovoriac o tom ze vlastne jeden z najmensich kontinentov sveta ide zachranit planetu - "zelenu planetu". ale zatial sa to dobre zacina ACTA ciao :D
04.07.2012 18:15 / miroslav1976 nevhodné
"Finančný prínos by mal v rámci celej EÚ dosiahnuť vyše dvoch miliárd eur". asi to nebude len koli zniženiu nehodovosti. niekto sa chce nabaliť a vymyslel ako na to. dufam že tento navrh neprejde (N)
04.07.2012 18:22 / piano300
0
nevhodné
miroslav1976-ak to schvalia v Bruseli,tak VER TOMU,ZE TO NASI SCHVALIA!!!!Pretože ak by to aj nechceli!!!TAK VLASTNE MUSIA!!!!! Ine im neostane. (N) (N)
04.07.2012 18:07 / S.oliver nevhodné
a dodávam ešte každý vie ako funguje STK na slovensku prideš tam z fľaškou alebo daš 20 e do vrecka a auto je v rrozbitom stave ale 4 roky možeš na ňom jazdiť a zapríčiňovať nehody ..... poznáme aj také
04.07.2012 18:40 / Lombardi19
2
nevhodné
si počul na stanici ako ludia sa rozpravaju ? ;-D
04.07.2012 18:02 / S.oliver nevhodné
jake zdieranie ? v Nemecku to funguje normalne každé 2 roky povinná STK a ročne platim najlacnejšiu poistku za Auto ( 1,9TDI ) 700 eur a to v nej nic nieje ! ...... ale preto tu aj tak tie cesty perfektne vyzerajú a dialnice sa nestavajú 15 rokov jak na SR. .... Plne súhlasím kto ma na auto nech platí štátu aby mali z čoho staviat a opravovat cesty .....
05.07.2012 16:47 / instinkt
0
nevhodné
ESTE TI NIKDO NEDAL NA HUBU TY KOKOT ZA TIE SPROSTE RECI???BO AK NIE MOZEM BYT PRVY
05.07.2012 07:29 / kapo0011
0
nevhodné
ty koko.t na ntu keď budem cele roky zarabať tak ako oni tak aj ja to zaplatim ,ale na Slovensku z čoho???? ži normalne za minimalnu mzdu a skus chodiť do prace na smeny keď Ti nepojde autobus s dediny ktora je 6km od okresneho mesta a byvaj 20km od mesta a sobotu nedelu autobus 2x denne teraz reaguj jebnuty kokot
04.07.2012 20:59 / hardceel1
0
nevhodné
na co tu trepes kokotiny ked sme na slovensku,ked ja zarobim 3000e mesacne tak dam aj ja700e...nech skapu do rana ;-D
04.07.2012 20:30 / strelec999
0
nevhodné
ides na nervy stvojim nemeckom idiot,uz sem nepis
04.07.2012 18:38 / Lombardi19
1
nevhodné
porovnavas neporovnatelne (N) maš velke oči a vidis len jednu stranu karty -
04.07.2012 18:20 / SEGGYYY
0
nevhodné
chlapec ty si spadol z visne asi ty prirovnavas Slovensko a Nemecko ???si chory tu ludia zarabaju 500 euro v nemecku tiez ?????????? tak nepis p.......y
04.07.2012 19:06 / toledo90
3
nevhodné
toto napis do bruselu
04.07.2012 20:16 / eMKejx
3
nevhodné
jo Slovensko chce vynimku, povinna STK kazdych 20 rokov
04.07.2012 18:40 / S.oliver
17
nevhodné
tu kto nema na auto tak si ho nekúpi na SR ho ma každý kokot použiva cesty a nic za nich neplatí a o tom to je ...... chcete dialnice opravene cesty a kokot prispievate
05.07.2012 16:50 / instinkt
0
nevhodné
A STAT NAM UZ NEBERE VELA Z MINIMALNEJ MZDY TY KOKOT UZ MA STEBA BOLKI HLAVA ASI TI FAKT NAJEBEM
04.07.2012 19:01 / TL_unicorn
1
nevhodné
Sa pozri ako u nás vyzerá hromadná doprava, koľko platíme za našich 10km diaľnic atď. ty vypatlaný diletant. U nás sa bez auta ani do zamestnania nedostaneš. A zavri si hubu, je tu prievan. :-(
04.07.2012 18:59 / dj_loopy
1
nevhodné
ty kks take dristy chod pisat inde... az budem mat plat dva litre a ne 4 kila tak potom mozem porovnavat!!! tam sa staraj o svoje nemecko...
04.07.2012 19:52 / S.oliver
11
nevhodné
ano jasne Bratislavčan a tu mi zajebeš že maš plat 4 kila čo v blave žena v Tesku zarobi 650 ,,,,,,,,, kokote ked niekde robis tak mas minimalne liter na mesiac a o pojebanych 100 eura rocne sa tu ides hadat ,,,,, každy chlap na slovensku zaraba minimalne 700 ečka na stavbe atd tak mi tu nepicuj zo 400eurami co ma predavačka na vychode SR
05.07.2012 17:21 / El_gato
0
nevhodné
Kedy si pracoval naposledy na Slovensku? Vraj kazdy chlap 700 eur haha ani len v hrubom ty magorko...
05.07.2012 17:11 / instinkt
0
nevhodné
TY KOKOT JA SA NAROBIM AKO KOKOT V ROBOTE CHODIM NA 3 SMENY A ZAROBIM 650e TAK TU NETREP KOKOTINY
04.07.2012 21:35 / SuranB
0
nevhodné
daj mi tu tisícku mesačne a ja zaplatím aj 200 ročne alebo abych nebol lakomec aj mesačne ked budem musieť a kludne by som aj kopal kanále za tu tisícku
04.07.2012 21:26 / euxor
0
nevhodné
chlapče, vážne si najprv zisti realitu platov na SVK. poznám ľudí, ktorí musia aj v Blave vyžiť zo 400-500 euro za mesiac. na strednom Slovensku je 500 euro už pomaly plat pre asistenta manažéra, takže "obyčajní" robotníci za pásom keď zarobia 350, poprípade 400 aj s nadčasmi, tak "skáču" od radosti !!! a bohužiaľ, minimálne polovica pracujúcich v tomto kocúrkove zarobí zákonom stanovené minimum - teda 327,20 euro v HRUBOM !!! keď si to prepočítaš, dostaneš sa na cca 270 euro v čistom mesačne. pomaly ale isto sa približujeme životnej úrovni Rumunska... Boh nás opatruj !!! - a to som ateista :) práci česť!
04.07.2012 20:14 / strelec999
0
nevhodné
blbec nepoznas realitu
04.07.2012 20:43 / S.oliver
14
nevhodné
hlavne že vy v nej žijete chcece vsetko a nerobite pre to nič len daj daj daj a chuj pre to spraviť ,,,
05.07.2012 07:32 / kapo0011
0
nevhodné
ty kokot ,ale my obyčajny kudia nie sme cigani
04.07.2012 18:01 / Ricks nevhodné
Toto zase vymyslel nejaký inteligentný človek, ktorého sa to dotkne minimálne. Ale hlavne že sa podieľa na znížení nehodovosti. To už rovno môžu dať kontrolu raz mesačne každému vodičovi u lekára ;-D . Pretože v drvivej väčšine spôsobuje nehody človek. Všetko je to jeden veľký nezmysel, tak ako aj technická a emisná kontrola na traktory. Ako tu už bolo spomenuté, ide iba o ťahanie peňazí.
04.07.2012 17:37 / RHESS195 nevhodné
JA SI MYSLIM žE TENTO DEBILNY NAVRH NA SLOVENSKU POLITICI JEDNOHLASNE SCHVALIA PRIPADNE NAVRHNU EUROPSKEJ UNII ABY SA NA STK CHODILO KAžDY POLROK LEBO DEBILNY SLOVAK SA VžDY NIEKOMU PCHAL DO R... V BYVALOM REžIME RUSOM DNES VATIKANU A BRUSELU LEN NIE A NIE BYT KONEčNE SAM SEBOU...
04.07.2012 17:34 / APOH nevhodné
(Y) je to nezmysel každý rok, podľa mňa by mali sme chodiť na stk každy mesiac k 15. aby ty darebaci z EU mali začo brať tie výplaty. Dal by som ich v tom Bruseli zamurovať ... ;-D
04.07.2012 17:33 / nezmar1111 nevhodné
dovtedy donas kopat budu pokial im to MY dovolime .. asi tak , takze sa nerozčulujte a hladajte všetko čo na jednom konci ma zeliezko a na druhom je dlhe rovne drevo , napr. motyka....
04.07.2012 17:32 / aj301 nevhodné
Ale pálme kadelahšie z takej zdieračskej organizácie kým je ešte čas. Lebo o 5 rokov tam budeme chodiť každý týžden alebo každé ráno.
04.07.2012 17:26 / Zorran77 nevhodné
Nech da stat ludom najprv vyplaty a socialne istoty a nie ich len zdierat. To tu potom budu jazdit nove auta, lebo na ne ludia budu mat. Slovensko proste na EU nema tak neviem preco sme sa tam silou mocou tlacili. Vo finale na to doplatia len bezny ludia. A nie len na EU ale aj na celu slovensku vladu, ktora vsetko len rozkradla
04.07.2012 17:22 / seclus nevhodné
(N) (N) (N) Bol som na EK - mám DIESEL 1,8 TDI s intercoolerom RV 1985 ( červená zóna 6000 otáčok ) pracovník stanice odobral auto ktoré ani nezadymilo (iba trochu-ako nové auto) - 18 x vytočil motor do 5900 otáčok a motor stále nespĺňal požadovaný rozsah (prišiel druhý pracovník - zašepkali si niečo) a očistili senzory na čidle snímača dymovosti a auto spravilo EK na prvý pokus. Ale medzi tým mi hlava motora ktorá má takmer 30 rokov praskla. Keby nebol neschopný človek zamestnaný na kontrolnej stanici auto by to bez problémov zvládlo. Čo robiť v takýchto prípadoch - kto je zodpovedný ? na toto ja mám chodiť na STK a EK každý rok ? aby som tam každý rok prišiel o 500 E z dôvodu neschopnosti zamestnancov ? A NEZMOŽEM SI NIČ. ODMIETAM CELÝ BRUSEL aj EU ktorá nám diktuje podmienky, mám toho plné zuby ožobračovať národ. STK a EK je jeden veľký podvod. každý automechanik (ako ja) vie že nové autá sa kvalitatívne nepribližujú starším - treba si pozrieť konštrukčné hľadiská niektorých vozidiel vyrobených v posledných rokoch, Aj po motorickej stránke. a porovnať ich.
05.07.2012 10:44 / pantyjob
0
nevhodné
ked mas auto v poriadku može ho vytacat ku maximu ale len par sekund.ako popisujes tvoje vozidlo dieslové 1.8 TD 1985 (o DI-priamom vstreku do valca sa v tých rokoch este len snívalo) a este ked nafta dobzeže potokmi netiekla tak urcite ma aj svoje kilometre,ventilator chladenia tiež asi nikto nikdy neskontroloval ci vobec ide tak jednoducho sa prehrialo............vozidlo v tom roku predpokladam bez katalyzatora tažko dosiahnes hodnoty požadované...............ako si popísal 1.8TD tak to bude ford alebo peugeot tie mavali sami o sebe problem s hlavami a prehrievaním no sak ale to su roky,pozri sa na hlavy ako vypadaju popriehrievané popraskané od komôrok ku ventilovým sedlám.darmo sa budes ohánat že ako sa staraš o auto,jednoducho materialy su už unavené kilometrami a AAA auto garanice najazdených kilometrov a podobné sračky dufam nebude nikto vytahovat,kto pozná vie aké su bežné najazdené kilometre u dieslových aut
04.07.2012 17:37 / Lombardi19
0
nevhodné
tiez mam kamoša ma golf 85kw PD a tiez mu robili agregat lebo vytačali do cerveneho pola ... cloveka az srdce boli ked tak točia
04.07.2012 18:16 / seclus
0
nevhodné
(Y) súhlasím - človeka až srdce bolí, ja jazdím na 3tisíc max. Však diesel je v podstate nízko-otáčkový typ motora. Kto to kedy videl. Ale irónia je že Ti pokazia auto na stanici STK a nikto nenesie zodpovednosť za to že si nevedia očistiť senzory. VODIČI DÁVAJTE SI NA TO POZOR - vždy trvajte na OČISTENÍ SENZORA pred kontrolou EK hovorím z vlastnej, veľmi zlej skúsenosti.
04.07.2012 22:04 / tomaskof
0
nevhodné
Jo, to poznam. Bol som na EK ... chlap asi 12x to vytacal ... mna uz trhalo ... som myslel ze motor mi vyskoci z auta. Neprechadza vam to, zasomral chlap. Tak mu hovorim daj kluce a papiere idem prec. Hned odtial som siel na STK a EK inde a cuduj sa svete preslo uplne bez problemov. Stary chcel mozno nieco do vacku.
04.07.2012 19:44 / Alien93
0
nevhodné
Uff...to ťa úprimne ľutujem. Urobiť toto ten technik mne /BMW 525xD AT, 10/2007/ tak hlava motora by nebolo jediné čo by prasklo... U mňa sa môže vytáčať na 1s motor pri zaradenom P na 5000ot...N nepustí cez 4500ot /obmedzovač/. Vždy ich varujem, ak niečo dojebú neostane to len pri finančnej náhrade. BMW má dokonca tabuľku pre tieto stanice, koľko sekúnd na akých otáčkach môžu držať motor. Takže, ľudia nebojte sa, naštudujte si tiež niečo podobné!
05.07.2012 10:59 / pantyjob
0
nevhodné
že 1sekunda :D za 1 sekundu nic nenamerá,a možes ich varovat kolko chces,tabulky im akékolvek ukazovat posle ta prec,prides o urcité peniaze a si spokojný zabijes pol dna a nemas nic... vidno ze toho baworáka nemas ako popisujes pretože N a P nemá rozdiel v obmedzovači :D citujem ta: vždy ich varujem ked nieco dojebu............ podla tvojho popísaného ročníka si mal absolvovat len minulý rok na jesen prvu stk,takže aké vždy? radsej aspon nemúť ludom hlavy a ak si sa chce l vytiahnut pred babami ak to nejaké citaju tak si mal napísať že mas E60 takto sa im tažko bude v googli hladat :D ach bože slovač,slovač....tieto detské vytahovačky
05.07.2012 12:27 / Alien93
0
nevhodné
A na margo toho vždy: Mal som ešte aj E46 318D + jazdím na X5 E70. ;-D Dúfam, že ťa doma nejebne, lebo závisť je zlá. Posnaž sa, a isto vyprodukuješ niečo čo ti prinesie zisk (Y) (Y)
05.07.2012 12:26 / Alien93
0
nevhodné
Chlapec môj, ver tomu, že to auto má obmedzovač na 4500ot./min na N ;-D Ale chápem ťa, som primladý na to aby som mal iné auto ako typická slovač :-) nuž ale kdo umí umí, kdo neumí čumí. bye (Y)
04.07.2012 17:09 / branick1 nevhodné
kde ty ludia uz maju brat peniaze na ich vymysly.chudobny sme jak kostolne myši.nech si strcia tu ich EU do pr..... . uz nas dosť ožobračili
04.07.2012 16:57 / bnalim nevhodné
Celý systém STK je len drahé výpalné a plnenie peňaženky niekoho vybraného....... nie je to k ničomu - kto zaplatí vedľa - prejde. Národ obyčajne zveruje vozidlo automechanikovi, ktorý tam má svojich kúpených, - tí ho za úplatok púšťajú. Je to najobľúbenejšia u mechanikov a najlepšia cesta pre majiteľov vozidiel prejsť cez STK. Automechanik si tiež vyúčtuje neprevedené opravy, vyberie si aj tuzér pre STK, obyč. väčší, než im na STK dá.
04.07.2012 16:52 / CELUAR nevhodné
Jak ja som rád za ten pojebaný Brusel a celú EU !!! (N) (N) (N) Tam len furt vymýšľajú ako a kde nejaké to € získať, najviac samozrejme zlodejinou na bežných občanov, takých ešte v silnejších krajinách to samozrejme netrápi ale to že naše slávne Slovensko ako dojná krava krajín kde sú platy o 4x vyššie ako u nás a úroveň úplne z inej galexie bude stále doplácať na každej ich kktine. Zasa je tu vek auta a pod. veci, no hold slováci musia jazdiť na 7-10 a viac ročných vozoch už z logického dôvodu, s priemerným platom a výdavkami si každá 2 rodina môže asi fandiť že je v tej strednej skupine čo sú na tom celkom dobre ale aby si kupovali nové auto na to môžu asi bez hypotéky (ktoré sú pre nás tiež skur. výhodné) tak pískať ... Ale šak čo dajme to veď to zaplatíme, dosť že ešte aj tá slávna objektívna zodpovednosť ktorá bude zasa trestať bežných ľudí lebo namiesto 50-ky šli 60 ... aj keď x a y úsekov u nás je tak skvelo a debilne osadených značkami, škoda rečí na grc (N) (N) (N)
04.07.2012 16:52 / vano.vanislav nevhodné
učel sväti prostriedky...aj toto tiche nariadenie je prostriedok ako ludí europy odvratit od problemov nezamestnanosti,narastajucej chudoby atd,,,niečo pani poslanci Eu museli nariadit aby sa mal čim narod europsky zaoberat,učel sväti prostriedky,,,
04.07.2012 16:49 / RCeco nevhodné
za pár rokov tento štát budeako rumunsko za čias diktátora cseauceska!!! mafia a zlodeji, čo sedia v parlamente budú žiť v zlate, zlatým príborom jesť, kým ich nepostavíme k múru a jebn..me do hlavy!!
04.07.2012 16:38 / Nartex nevhodné
V Bruseli by mohol padnúť návrh nech si najskor dajú vyšetriť hlavy. V poslednom čase mám taký pocit, že naša vrchnosť chce aby sme nič nemali, a keď už, tak naviesť na to pobre veľa poplatkov aby mal kto plátať to, že oni vyžerú koryto nech je už akéhoľvek hneď ako je to možné. A k tomu ešte prídu múdre hlavy s prelomovými riešeniami "ako nám zlepšiť život"... Teda...Začínam vážne rozmýšlať, že si zbalím všetky 2 švestky a pakujem z Európy preč. Pôjdem do Ruska robiť na pole...Ropné pole :)
04.07.2012 16:51 / RCeco
0
nevhodné
pomali aj v lágri na sibíri bude lepšie
04.07.2012 16:35 / RADO_MA nevhodné
Dobre budem chodit kazdy rok, ale nech kurvy za to nepytaju peniaze a nech to daju gratis....Tym kokotkom z Bruselu, ktori zarabaju mesacne 15 tisic eciek za kazdu picovinu, co vypustia z huby, by mal uz niekto prijebat..... A to nacisto, lebo uz nevedeia co od dobroty..... :-(
04.07.2012 16:25 / ALTHUNCUT nevhodné
Ľudze mojo a ja už ľem čekám,že kedy pridze z Bruselu nariadenie,že na každej krabičke s prezervativami budze mušec buc upozornenie,že : NENACAHOVAC NA HLAVU,AĽE NA PENIS!!! A abo na sade zo šrubovakmi výstraha,že : POZOR! NEZASÚVAJTE SI SKRUTKOVAČE DO PENISU !!! ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D
04.07.2012 18:10 / stefko702
0
nevhodné
ši to perfektne vyscihnul ,pomaly to speje k tomu,že sebe budzeme pytac povolenie od Bruselu,že kedy možeme lehnuc ,so ženu do poscele
04.07.2012 16:21 / redmarry nevhodné
Ja navrhujem ešte aj STK na bicykle a na naše vyčaptané topánky z čínaku,
04.07.2012 16:13 / johnny84 nevhodné
a šak jasné, no čo? tak budeme za STK platiť dvakrát viac! super. a keď budem musieť zaplatiť dotyčnému "mechanikovi" aj za to, aby mi uznal, že auto je v poriadku aj keď naozaj bude v poriadku, ale keď nezaplatím, tak mi to neuzná atď., tak čo potom? Vie mi vôbec niekto zaručiť, že ak budem mať auto v poriadku, tak nikto nebude špekulovať s tým, aby som mu zaplatil navyše? Viem, že sa to dosť často stáva. Stále nechápem na čo nám je táto po.ebaná EU!!! Len bordel je z toho. Nech nám dvihnú platy na úroveň štátov, v ktorých sa zarába nejaké tie tisícky a je to, keď už môžme platiť to čo inde platia, tak aj také platy chceme, nie? Niekto sa ide oháňať tým, že inde sú také a také polatky, také a také ceny, ale platy majú mnohonásobne vyššie. To ich už nezaujíma!
04.07.2012 16:12 / tenPravy nevhodné
uz by sa mohli ti nasi vysokopostaveny ... konecne spamätat a zacat si robit svoju robotu poriadne ako väcsina obycajnych slovakov,a nie len prikyvovat EU... Hlupaci...
04.07.2012 16:08 / L.Sevcik nevhodné
Nikomu nejde o našu bezpečnosť, ale len o totálne zotročenie obyčajných ľudí. Toto čo sa deje, sa nikdy v takomto merítku nedialo za socializmu. Už vidíte čo je demokracia, kapitalizmus, únia, čo sme si vyštrngali? Už sa konečne zobudte, toto do kedy chcú robiť tie svine? Už vidíte čo sú naši europoslanci a naši politici? To sú naši nepriatelia! Aké sladké reči rozprávajú na mítingoch pred voľbami, alebo v TV a pritom sú to zákerné svine, čo hrabú len pre seba a na ľudí kašlú, totálna faloš a pretvárka, preč s nimi!
04.07.2012 16:14 / tenPravy
0
nevhodné
jednym slovom --Istoty..
04.07.2012 15:56 / obrazovka3 nevhodné
kurva nech idu do prdele to už obyčajna chamrat nebude sa môct na aute už ani odviest budema ako na kube ani tam su nie take pravidla ako cela EU plat na prd a same dane
04.07.2012 15:55 / elfeoloco nevhodné
tieto vymyslené príjmy štátneho rozpočtu by nemuseli byť, keby boľševici, a predtým boľševickí demokrati, zakaždým nerozkradli polovicu rozpočtu na predražených štátnych objednávkach, dúfam, že im to neprinesie šťastie, že sa prežerú, prechlascú, prefajčia a pretrkajú k rakovine a pokapú v bolestiach
04.07.2012 15:42 / robiert nevhodné
ked budeme zarábať tolko čo oni v bruseli tak si kúpim každé štyri roky nové auto a STK mi bude ukradnutá...smradi jedni...
04.07.2012 15:36 / vladomo nevhodné
Preč z EU!!!!!!!!
04.07.2012 15:35 / Csabesz2 nevhodné
Zriadiť stanicu STK stoja abnormálné peniaze a tam idú pekné sumy aj do vrecka. Navrhovatelovi budú do smrti vďačný naši úradnici ktorí rozdávajú licencie....
04.07.2012 15:25 / matulo17 nevhodné
tak a už asi viem aký kšeft si zriadiť
04.07.2012 15:24 / Lombardi19 nevhodné
DALSI NEZMYSEL " EU " (N) (N) (N) Kazdy rok to je uz nenormalne ! Keby urobili sirsie krajnice, cesty kde sa obidu 3auta naraz a kolaje na našich cestach ani nehovorím ... Prve Stav ciest a potom stav automobilov .. Nech daju šrotovne na 5ročne auta aby ludia nakupili nove a mohli potom nich tankovať za 5€ :-D
04.07.2012 15:22 / miros0071 nevhodné
zas len penaze chcu od ludi tahat ..dobry byznis ..aj poplatok za vzduch mozno zacnu vyberat (N) (N) (N) (N) (N)
04.07.2012 15:02 / DJVinyl nevhodné
jasneeeeeeeee šak ked bi som zarabal ako poslanec čo tam kontrola každy rok ale ja som normalne obyčajne zarabajuci clovek s 400€ na mesiac niekedy aj menej,,tak z čoho mam tie kontroly platit
04.07.2012 14:55 / Charka nevhodné
Je logické ze donekonečna počet vyrobených aut a na sledne predaných rast nebude . A troska zelene hľadisko je aby sa už vyrobene vozidlo poriadne využilo nie aby sa po 5 rokoch šrotovalo. Bolo by zaujímave porovnať vek vozidiel šoférov ktorý zavinili haváriu . Na smrteľne zranenia ma vek vozidla jednoznačne vplyv ale aj starší vodič je si vedomý ze vo Fiat coupe nemá erbeky aj na prirodzenie ako nove vozí a podla toho jazdi. Je to buzeracia aby sa oplatilo kupovať nove auta
04.07.2012 14:52 / jockey2 nevhodné
...a co tak,dotiahnut to do absolutnej dokonalosti a absolvovat STK pred kazdou jazdou...? stali sme sa otrokmi neschopnych politikov
04.07.2012 14:48 / Mustangs21 nevhodné
vsetci prachaty ziju len na ukor nas obycajnych ludi...nebyt nas tak pokapu vsetci do jedneho...pitam sa preco si nechame skakat po hlavach...treba celosvetovy strajk ale nie pani doktory...ale predavaci, zdrav.sestri a ty co tvrdo makaju za minimalnu mzdu....kedy sa konecne spametame...si myslite ze pani poslanci budu zvysovat platy aj pre obycajnych ludi? prave naopak..este nas zoberu aj to malo co mame...potom sa uz asi fakt spametate ked vam zostane 150e cisteho a nebudete mat ani na zaplatenie bytu
04.07.2012 14:40 / djmajino nevhodné
najskor nech urobia vsade normalne cesty aby neboli vymole, potom nech robia taketo somariny, ved je jasne ze sa auto po siedmych rokoch zacne kazit ked chodi po slovenskych cestach, skoda sa rozculovat
04.07.2012 14:39 / ketola007 nevhodné
Auto mi bude už dobré iba na jednu vec potom naložiť ho C4-kami doviest tým skurwisynom do bruselu a odpalit im aj matky..... potom budu spokojný dufam.... ked už tak moc chcu tak nech mi zariadia plat 2 000 euro mesacne a potom im na tu STK pojdem aj každý týžden.... alep okial mi to neviriesia tak viriseim ja C4-ku racej...
04.07.2012 14:29 / Delux415 nevhodné
Siim Kallas by mal byt zaveseny za gule v prievane, ziadna voda ani zradlo. Potom by mu mozno v jeho sprostej gebuli svitlo a prestal by vymyslat sprostosti. jeho matka musela byt poriadna slapka, ked dokazala porodit takeho zmrda. A vsetci opat budeme cusat doma a nechame, nech s nami zametaju. Prec s EU, len same problemy mame vdaka nej!
04.07.2012 14:17 / properx nevhodné
S polutovanim v tesnom slede so zavedenim poplatkov za auta nad 80kw sa supermozgy opat prekonali a vymysleli dalsiu perlicku, ktora poteši všetkych , ktorí maju auto 7 rokov a jazdi ako hodinky alebo chalanov ktori si chcu splnit sen a na novsie nemaju... a k tym 80kw ? len ja mám pociť, že sa približuju tym vykonom k roku 2000...oni si budu vyvazat tie zasrane riti na 300kw BMW a my obycajni ludia kvoli poplatku na sunkach no tak to teda nie !! kupil by som im korcule... apson schudnu a budu mat normalne myslenie :D
04.07.2012 14:02 / nagyladi nevhodné
na toto sme predsa úniu nepotrebovali , tu nie sú bohatý ľudia, čo si môžu kupovať nové autá každý štvrtý rok. Alebo zaplatí stk-čku únia?Nech sa stará únia o to aby ľudia mali prácu a nie ako zobrať od ľudí peniaze. Najprv im treba tie peniaze dopriať. Kde si ich majú zarobiť ?
04.07.2012 14:00 / horoveoko nevhodné
ficoistoty v plnom prude kazdy den novy zder pre svoje tupe ovce a to vsetko v ramci probankarskych eurovalovych SUPERISTOT
04.07.2012 13:46 / javamtovysvetlim nevhodné
V UK je to tak uz velmi dlho. Stk po styroch rokoch kazdy rok pre vsetko od skutrov az po nakladne auta.Taxikari kazdeho polroka.
04.07.2012 13:43 / Ivan.Pupava nevhodné
tak toto som nepochopil, že sa zníži nehodovosť alebo čo ? veď koľko je dopravných nehôd kvôli poruche vozidla! A pre novinárov teraz sú terminy STK 4-2-2-2....
04.07.2012 13:46 / Jan_Trangel
0
nevhodné
Dobry den, Mate pravdu, v clanku to je napisane trosku matuco - samozrejme, ze po styroch rokoch je cyklus kazde dva roky. Cielom bude ukazat, ze po dvojrocnom cykle budu nasledovat v buducnosti iba rocne, lebo uz sedemrocne bude musiet ist kazdy rok. Upravime to. "Do dosiahnutia jednej z hraníc bude platiť súčasný stav – teda prvá STK po štyroch rokoch, ďalšia potom po šiestich."
04.07.2012 13:40 / RCeco nevhodné
prečo nie každý piatok... ked sú jebn..tý kok ..ti, ta nech poriadne. pomaly budeme platiť daň aj za dýchanie ich vzduchu!!!! prečo sa nedá jebn..tých kok..tov len tak odstreliť?????????????? by som to bral, ako fušku,,,, a grátis!
04.07.2012 13:58 / JanHajdamar
0
nevhodné
Presne tak.To všetko je len obyčajné zdieranie a výmysel kapitalistických nenažrancov.Netreba s tým súhlasiť.Konečne by si mali ľudia uvedomiť že je to len zisk pre bohatých ,ktorí budú chcieť vždy viac a viac a dokedy?
04.07.2012 13:46 / peter.lukac249
0
nevhodné
Presne moje slová (Y) Lebo ked má niekto nové auto,už nezapríčiní nehodu že? Vysr.ť na celú zmagorenú úniu
04.07.2012 13:38 / QRudinkoQ nevhodné
Jednoducho chcú ožobračiť ludí čo najviac! chcú aby bola len elita a chudáci! ta elita bude sať chudákom doslova každé euro čo zarobia! budeme ako otroci, ktorí splácajú dlhy ktoré spôsobili účelovo! Ak budu ludia ticho bude to určite ešte horšie a horšie! Najlepsie by bolo ich tam ukemenovať!! pri najlepšom
04.07.2012 13:23 / prosteSlamo nevhodné
No samozrejmeee, zase ťahajme peniaze od bežných občanov, podnikatelia čo si kupujú nové auto akonáhle si ho prestanú odpisovať z nákladov, môžu byť kľudní.
04.07.2012 13:12 / konikj nevhodné
Celú úniu nam bol čert dlžny iné nevedia len nás ožebračovať.aby ich šlak trafil aj s tch prieskumom.
04.07.2012 13:11 / Niter_Siox nevhodné
Ked porovname havarie sposobene ludskou hlupostou (od opilstva, cez mikrospanok, licenie za volantom az po frajerinu v tristovke cez dedinu) a havarie sposobene technickou strankou vozidla, dojdeme k cislam, ze nabuduce pride zakaz umiestnovat ludi za volant a vozidla na cesty.
04.07.2012 13:08 / gorilasr nevhodné
A naši posransi to určite schvália. Prestali sme lízať ruskemu medvedovi, teraz lížeme západnému grékovi.
04.07.2012 13:02 / lapierre1 nevhodné
po prečitani prispevku je iste ludstvo čim dalej tym jebnutejši,toto je už fakt hraničiaca s demenciou
04.07.2012 13:01 / t00p nevhodné
Kazdy rok STK ? To znaci iba jedine !. Budu sa vyrabat smejdy nekvalitne auta !
04.07.2012 12:54 / zajko19 nevhodné
Boha,tak nech mame platy 3000 eur mesacne v celej unii a potom nech nie su na cestach auta starsie ako 5 rokov.Buzerantska unia.Najskor nas drbala Moskva a teraz Brusell.nech tam skapu hajzli
04.07.2012 16:46 / 1kumi
0
nevhodné
Najprv nech navrhnu vyrovnanie platov vsetkych statov EU a potom nech davaju taketo navrhy...smejdi..:-)
04.07.2012 12:54 / Fantinus nevhodné
AD:Výmysel z Bruselu: STK chcú každý rok... Nechcem byť vulgárny ale to musel byť poriadny I< 0 l< O T čo toto vymyslel a ešte väčší bude ten, čo to schváli!!! (N) (N) (N)
04.07.2012 12:50 / peso001 nevhodné
zasa len spôsob ako donútiť ľudí aby kupovali nove autá ... všetko je to vždy a vždy len biznis ... vymyslia si čokoľvek aby si to akože obhájili ... z každej strany každý len ťahá peniaze
04.07.2012 12:43 / Lubo954 nevhodné
To uz nevedia co od nudy vymysliet???. Vsak fakt tolko tych nehod sposobenych stavom auta nieje. To vidno ze im ide len o to zase dostat z ludi peniaze.
04.07.2012 12:33 / kindelko nevhodné
Už sa neoplati ma vobec auto kupime si konske pohony a hotovo tam stk a ek netreba .Dokedy to bude akceptovat????????????
08.07.2012 21:38 / dracik702
0
nevhodné
Ahojte, ak dovolíš ani s konmi to nebude vyhraté, však aj na chov koní sú prísne predpisy. A o kontrolách ani nehovoriac. Kone tiež sú evidované!!! A majú vypálené EČ! (pozn. to nie je týranie, ked sa do nich napáli so žeravým kovom číslo??? A späť k TK, podla mna najviac dopr. nehôd spôsobia vodiči a nie samotné vozidlá. Však to vozidlo samé sa ani nepohne, tomu treba je plyn tlačiť resp. šlahnúť medzi "kone". LEn sa nesmie zabudnúť na zákon FYZIKY!!! prečo sa neuvádza aj údaj o tom, ktorá veková skupina zapr. najviac nehôd. koľko rokov, hodín či km majú najazdených. A to je dôležitý faktor. nie len vek vozidla. Opsychyckej záťaži na pracovisku ( a aj so ženou doma)ani nehovoríme. A mimochodom, tzv. "šrotovné" vrámci ktorého sa omladil vozidlový park. a na záver, obsluhujem malé špecialne vozidlo do 3,5t. normálne cestné vozidlo len určený na špecialne účely, a musím sním každý rok na TK. Teraz má dva roky!!! A túto povinnosť nenariadil BRSL. :-( , Takže, asi tak. myslím, že už to bolo ajtak rozhodnuté.
04.07.2012 19:13 / toledo90
0
nevhodné
na vzdy.
04.07.2012 17:41 / mirozv
0
nevhodné
Len aby potom nevymysleli kontroly u veterinára. Za chvíľu budú predpisovať aj veľkosť pipíša.
04.07.2012 16:18 / tenPravy
0
nevhodné
to by sme tam chodili potom s tymi vleckami na stk,ale aspon by to tam mali poriadne obsrate..
04.07.2012 12:28 / Duri230 nevhodné
jebnuté špiny (N)
04.07.2012 13:18 / jacobsc
0
nevhodné
Nasi blbci,myslim tym tych 150 debilov ,by mohli navrhnut STK kazdy mesiac.
04.07.2012 23:33 / Martin2140
0
nevhodné
ku.va kde su teroristi ked je ich treba
05.07.2012 08:07 / johnny2141
0
nevhodné
neni to nahodou ficov výmysel? lebo on je na také ak stvorený.len aby to on neurobil tu unas.jemu nato netreba žiaden prikaz alebo odporučanie z Bruselu.
05.07.2012 09:39 / DOOD102
0
nevhodné
Ľudia si zaslúžia istoty.750 poslancov nám chce len to najlepšie. Aj ja im prajem tú najkrajšiu rakovinu.Pol roka na posteli vo vlastných výkaloch. Denná dieta pre euro posranca je 260€.Toľko má môj sused 80 ročný PhDr. penziu.
06.07.2012 16:26 / vertu77
0
nevhodné
srat uz celu EU,,,,USA,CAN,AUST,NOVY Z. tu maju znovu platnost
05.09.2012 22:37 / kraken704
0
nevhodné
ANO PRESNE TAK MI BUDEME ROBYT NA STARICH ŠUNKACH TECHNYCKE A TY KOKOTI TAM HORE SI BUDU KUPOVAT NOVE AUTA ZA PENIAZE KTORE MI TAM DAME ČO IM EŠTE CHYBA KU ŠTASTIU? POMALI SME LEN OTROCI KTORY MAKAJU NA KOKOTOU ABI SA MALI DOBRE ALEBO NEMOCNICE NEMAJU PENIAZE A ČIPI DO VOZIDIEL CHCU MONTOVAT V HODNOTE 150 MIL.eur A CESTI TIEZ NIESU KVALITNE SU TO KOKOTI....
Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Aktuality.sk Šport.sk Mobilmánia.sk Živé.sk Čas.sk Adam.sk

V nemocniciach sa pri veľkých nákupoch naďalej reálne nesúťaží. Vo väčšine tendrov je len jeden uchádzač. To v konečnom dôsledku znamená vyššie ceny...

Súťaže s viacerými hráčmi. To je pre nemocnice neznámy pojem

Microsoft chce zmeniť svet hier, džínsy chránia proti zlodejom, Tvorca Minecraftu investuje. Prehľad týždňa.

Zázračné džínsy a revolučný Microsoft

Bývalému farmárovi Tiborovi Repovi (48) chýbal iba krok k tučnej výhre 50-tisíc eur. Peniaze však vyhrala spolubojovníčka Lenka Švaralová (33).

Exfarmár Tibor zháňa prácu, tu je inzerát

Stroj, ktorý zdokonalil, poznáte veľmi dobre, ale do rúk ste ho takmer určite nikdy nechytili.

Vymyslel prevratný mechanizmus, no vy ste ho nikdy nevyskúšali
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie