Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
< späť na článok

Diskusia : Príprava auta na dovolenku: Kontrola, hustenie, čistenie

6 príspevkov
01.07.2012 08:50 / PotfajZ nevhodné
no mam dost aký trápny článok...to kto písal...?? 89ročný redaktor...??? ;-D
27.06.2012 21:27 / 6zabco nevhodné
stary komunisticky clanok, (N)
12.06.2012 18:17 / ppRIDE nevhodné
kks, dost od veci clanok sprepacenim,, drzat auto v opisanom stave a servisne ukony treba po cely rok bez ohladu na nejaku dovolenku
12.06.2012 11:13 / Edison1988 nevhodné
no ja si môžem akurát tak moju 23 ročnú motorku pripraviť na pár letných výletov, hlavne sa bude striekať, dolaďovať motor a samozrejme aby bola zásoba oleja Mogul TSF pre dvojtkty, toto ma najviac štve že dnes na benzínkach u nás sa už olej pre dvojtakty nedá kúpiť
12.06.2012 12:37 / Biggie_small
0
nevhodné
super (Y) :-D ja si prcnem trochu silikonu na retazku bicykla a ide sa ;-D
12.06.2012 13:24 / Edison1988
0
nevhodné
ja na mojej MZte nemusím reťaz mazať, pri prednom ozubenom koliesku mi gufero prepusta olej a stale kusok oleja kvapne na retaz ci motor mi retaz maze sam ;-D
Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Aktuality.sk Šport.sk Mobilmánia.sk Živé.sk Čas.sk Adam.sk

Argentínsky futbalista Lionel Messi z FC Barcelona prekonal v sobotu doterajší rekord v počte strelených gólov španielskej Primera Division, ktorý...

Video: Bradatý rekord padol, Messi hetrikom zostrelil legendárneho Zarru

Po vlne odporu voči službe Uber sa spoločnosť začala hájiť. Chystá bezpečnostný audit.

Taxi Uber pod paľbou. Špehovali

Za jeho názory ho jedni odsudzujú, iní obdivujú. Určite to bude tak aj teraz, keď sa líder kapely Elán rozhovoril o tom, ako sa žilo za komunizmu...

Ráž: Peniaze majú tí, čo nakradli!

Americký astronóm Edwin Powell Hubble pracoval najmä v oblasti galaktickej a mimogalaktickej astronómie. Vo štvrtok 20. novembra uplynie 125 rokov...

Slávny astronóm dal našej galaxii prvýkrát presný tvar
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie