< späť na článok

Diskusia : Príprava auta na dovolenku: Kontrola, hustenie, čistenie

6 príspevkov
01.07.2012 08:50 / PotfajZ nevhodné
no mam dost aký trápny článok...to kto písal...?? 89ročný redaktor...??? ;-D
27.06.2012 21:27 / 6zabco nevhodné
stary komunisticky clanok, (N)
12.06.2012 18:17 / ppRIDE nevhodné
kks, dost od veci clanok sprepacenim,, drzat auto v opisanom stave a servisne ukony treba po cely rok bez ohladu na nejaku dovolenku
12.06.2012 11:13 / Edison1988 nevhodné
no ja si môžem akurát tak moju 23 ročnú motorku pripraviť na pár letných výletov, hlavne sa bude striekať, dolaďovať motor a samozrejme aby bola zásoba oleja Mogul TSF pre dvojtkty, toto ma najviac štve že dnes na benzínkach u nás sa už olej pre dvojtakty nedá kúpiť
12.06.2012 12:37 / Biggie_small
0
nevhodné
super (Y) :-D ja si prcnem trochu silikonu na retazku bicykla a ide sa ;-D
12.06.2012 13:24 / Edison1988
0
nevhodné
ja na mojej MZte nemusím reťaz mazať, pri prednom ozubenom koliesku mi gufero prepusta olej a stale kusok oleja kvapne na retaz ci motor mi retaz maze sam ;-D
Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Aktuality.sk Sport.sk MobilMania.sk Živé.sk

Základnou školou s najlepšími výsledkami na Slovensku je ZŠ SSV na Skuteckého ulici v Banskej Bystrici. Najlepším gymnáziom je gymnázium v Košiciach...

Najlepšia základná škola je v Banskej Bystrici. Najlepšie gymnázium je v Košiciach

Jozef Barmoš, prezident a tréner FK Inter Bratislava, nielen o postupovom hetriku. Článok je z dielne denníka Šport.

Video: Tradičný klub sa vracia, Inter Bratislava má postupový hetrik

Microsoft chystá uvedenie ďalších dvoch smartfónov so systémom Windows Phone 8.1.

Nové Lumie: Superman a Tesla

Moderné formy závislosti sa už nemusia nevyhnutne spájať s alkoholom, drogami alebo sexom. Aby ste si vybudovali závislosť, postačí obyčajný počítač...

Facebook je horší ako cigarety
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie