Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
< späť na článok

Diskusia : Opel Antara 2.2 CDTi: Moje prvé SUV?

9 príspevkov
29.06.2012 03:47 / 1.Garrone nevhodné
to čo sa ti stalo??? zle si sa vyspal?? Zdeno !!! Opel a Ford síce predávajú diesel motory ale neznamená že sú dobré !!! Vieš, že best diesel napr. v Astre H je od Fiatu !!! takže Antara - forget it. Skús Subaru . /// a to som Oplista - doviezol som cca 50 Astier len kombi ale žiadnu dieslovú. /// ak máš veľmi veľký chaos tak si príď po radu nedeľa 15. júla máme slov. pohár cyklistika PP- Kvetnica. žltá astra kombi BA. Predtým si skús zistiť aký bordel naftu tankuješ na slovači.
04.06.2012 18:16 / driveuinsane nevhodné
"Ešteže budem kupovať auto bez DPH, čo cenu skreše o pár tisíc." . uzi v zdravi... ja ju zaplatim za teba ;-D ;-D (Y)
01.06.2012 14:58 / peky100 nevhodné
My máme doma tiež japonca Toyota Rav 4 (2006) motor 2,2 D-Cat(177 PS+Chip 53 PS) auto ma 230 PS v zime bez problému :) a spotreba je veľmi v poriadku :) v lete 7 litrov a to sa na nej najazdí za rok cez 30 000 km (5 osob+plny kufor) 140 km/h tempomat a spotreba 7,5 aj na palubnom a aj ked si to prepočitám :) veľmi spolahlivá :) Na bežne jazdenie a sem tam na vyletík do mimo okresne cesty veľmi dobrá voľba :)
01.06.2012 09:58 / Pribik nevhodné
Niesom si isty ci ten clanok je autenticky alebo je to cele iba fikcia? ale to je jedno, podla toho co bolo opusane tak dotycny hlada trosicku ine auto. Ma rodinu a psa chce pohodlne cestovat na dlhe trate, potrebuje pohon 4x4 pretoze je relevantne co je napisane o mnozstve snehu v zime. Pohon styroch kolies ale nieje predsa vysadou len "SUV". Antara mu neposkytne ani prisetor, ani luxus. Mnohe kompaktne "SUV"cka dnes v ramci bezpecnosti maju tuhsie podvozky aby sa v zakrutach velmi nenaklanali a je to na ukor makkosti podvozku co sposobuje pri dlhsich cestach unavu chrbatu. Preto by som dotycnemu navrhol poobzerat sa po automobiloch typu mercedes E kombi 4 matic. Antara so svojim vysokym aerodynamickym profilom pri rychlostiach nad 110 km s motorom 2.2 diesel ma "zbytocnu" spotrebu a ucelovost 4cylindra diesla sa vytraca. Toto by som mozno dal ako provtnu spotrebitelsku informaciu. V druhom rade to ze ma automobil pohon 4 kolies neznamena a nezarucuje ze sa napriklad v snehu nebude smykat. Vsetko je to o diferenciali a prevodovke. Zadny nahon so samosvorom urobi lepsiu robotu nez 4kolka s beznymi diferencialmi ktore aj tak nakoniec prenesu vsetku energiu na jedno koleso ak samozrejme nedisponuje uzaverou, co ale pri lacnych suvkach 4x4 nemusi byt nutnostou.
01.06.2012 09:49 / denon1612 nevhodné
nova generacia bude ale iste pekna, ako vsetky ich nove modely
01.06.2012 09:47 / denon1612 nevhodné
Nechapem, preco si chlapik nekupil Insigniu. Tam by dostal aj 10 000€ zlavu ;-D Opel cenniky su k nicomu, ale co je viac k nicomu je Antara, otrasne, zastarale auto. Mazda CX 5 alebo hociktore "suv" by bolo lepsie
01.06.2012 09:34 / Petricek_Spartan nevhodné
Tyhle "SUV" jsou stejně bučory, na normální silnici je to k ničemu, žere to jak blázen, a do lesa na autě nemusím, to už fakt lidi nevědí, co by dělali, za chvíli si zajedou autem i do manželský postele.
01.06.2012 07:37 / 4just_1day nevhodné
Ked SUV, tak radsej sa poobzerat po japonskych znackach pomer cena/vybava/kvalita je viac nez lakava .... Subaru, Mitsubishi, Honda. Toyota Mam Subaru forester 2.0XT 2004 full vybava, a priemernu spotrebu mam okolo 10 litrov a to mam turbo benzin s automatickou prevodovkou a staly pohon 4x4...... v praci som jazdil aj na Mitsubishi L200 2,5 diesel a v terene ho asi len tazko nieco prekona... (Y)
01.06.2012 08:23 / Kiko371
0
nevhodné
hehe :) ja mám tiež japonca hondu civic a C-RV za c-rv ručím aj vlastným telom spotreba nízka a nič mu nechýba je s uzávierkou v teréne nieje problém...
Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Aktuality.sk Šport.sk Mobilmánia.sk Živé.sk Čas.sk Adam.sk

Priemerný Slovák pracuje takmer osem mesiacov na to, aby v čistom zarobil toľko, čo zarobí Švajčiar za jeden mesiac.

Koľko treba odrobiť na

Prelomenie ochrany Apple pred  jailbreakom trvalo v prípade nových verzií iOS trvalo rekordne krátky čas.

Prelomili najnovší systém iOS 8.1

Veľa ľudí nemá odvahu ísť na večeru do reštaurácie osamote. Tento vdovec to však vyriešil po svojom.

Táto fotka vás dojme

Niet nad to, ako si dať na zahriatie v chladnom dni šálku dobrého čaju. Ale čo keď si dáte taký, ktorý vás naopak ochladí? Nie je totiž čaj ako čaj...

Pozor na čaj! Ktorý zahreje, a ktorý škodí?
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie