Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
< späť na článok

Diskusia : Test Ford S-Max 1.6 EcoBoost: Základ, zlatý základ

3 príspevkov
23.04.2012 13:54 / Kiko371 nevhodné
Nad S-Maxom som rozmýšľal aj by som ho zobral keby nemá tú cenu čo má...
24.04.2012 09:03 / karolBA
0
nevhodné
Ford ma tie ceny trochu ustrelene, ale v tomto segmente ich maju ustrelene v podstate vsetci. Problem, ktory ja mam s minivanmi tejto kategorie je vysoka podlaha vzadu a podla mna absolutne nepohodlne sedenie pre dospeleho cloveka v 2. rade sedadiel. Podlaha je vysoka, cloveka ma kolena vysoko, skrcene, stehenne svaly su tym padom stale natiahnute a uz 150km jazda je dost nepohodlna. Pre rodinu s 2-3 detmi, pripadne aj 4-5 s tretim radoms edadiel super. Inak v tom nevidim zmysel. Za tie iste peniaze si clovek moze kupit klasicky mikrobus, Carevelle, Transit alebo nieco od francuzov, a dostane plnohodnotny priestor aj na dlhe cesty. Pre rodinu s odtrastenymi detmi alebo jednoducho na vozenie viac ako 2 dospelych ludi radsej C-max ako s-max.
24.04.2012 11:02 / Jan_Trangel
0
nevhodné
Dobry den, mate pravdu, niektore auta tejto kategorie maju problem so sedenim v druhom rade, ale konkretne S-Max to ma vyriesene dobre. Mal som moznost absolvovat v S-Maxe (nie tomto testovacom, ale inom, rv. 2010) niekolko stoviek kilometrov v druhom rade a problem som tam nevidel. Sedenie tam bolo pohodlne a komfort jazdy prekvapivo vysoky. Osobne by som urcite volil radsej S-Max ako C-Max. Rozdiel v cene tam nie je az taky velky, ale stupen komfortu pri jazde je v S-Maxe o niekolko levelov vyssie.
Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Aktuality.sk Šport.sk Mobilmánia.sk Živé.sk Čas.sk Adam.sk

Futbalisti Legie Varšava zaznamenali tretie víťazstvo v L-skupine Európskej ligy UEFA 2014/2015.

Video: Ondrej Duda krásnym gólom rozhodol o víťazstve Legie

Preverili sme možnosti popredných webových prehliadačov pre Windows v porovnávacích testoch. Ako dopadli?

Súboj: Chrome drví konkurenciu

Smútok a žiaľ im zostane v srdciach do konca života. Rodičia hokejistu Miroslava Hlinku († 42) sa stále spamätávajú zo smrti svojho milovaného syna.

Mama Miroslava Hlinku († 42) prehovorila

Francúzsko chce pozdvihnúť kultúru konzumácie alkoholu, alebo lepšie povedané - zabrániť jej úpadku. Majú asi najvyšší čas.

Z mladých Francúzov sa stáva banda opilcov
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie