< späť na článok

Diskusia : Test Ford S-Max 1.6 EcoBoost: Základ, zlatý základ

3 príspevkov
23.04.2012 13:54 / Kiko371 nevhodné
Nad S-Maxom som rozmýšľal aj by som ho zobral keby nemá tú cenu čo má...
24.04.2012 09:03 / karolBA
0
nevhodné
Ford ma tie ceny trochu ustrelene, ale v tomto segmente ich maju ustrelene v podstate vsetci. Problem, ktory ja mam s minivanmi tejto kategorie je vysoka podlaha vzadu a podla mna absolutne nepohodlne sedenie pre dospeleho cloveka v 2. rade sedadiel. Podlaha je vysoka, cloveka ma kolena vysoko, skrcene, stehenne svaly su tym padom stale natiahnute a uz 150km jazda je dost nepohodlna. Pre rodinu s 2-3 detmi, pripadne aj 4-5 s tretim radoms edadiel super. Inak v tom nevidim zmysel. Za tie iste peniaze si clovek moze kupit klasicky mikrobus, Carevelle, Transit alebo nieco od francuzov, a dostane plnohodnotny priestor aj na dlhe cesty. Pre rodinu s odtrastenymi detmi alebo jednoducho na vozenie viac ako 2 dospelych ludi radsej C-max ako s-max.
24.04.2012 11:02 / Jan_Trangel
0
nevhodné
Dobry den, mate pravdu, niektore auta tejto kategorie maju problem so sedenim v druhom rade, ale konkretne S-Max to ma vyriesene dobre. Mal som moznost absolvovat v S-Maxe (nie tomto testovacom, ale inom, rv. 2010) niekolko stoviek kilometrov v druhom rade a problem som tam nevidel. Sedenie tam bolo pohodlne a komfort jazdy prekvapivo vysoky. Osobne by som urcite volil radsej S-Max ako C-Max. Rozdiel v cene tam nie je az taky velky, ale stupen komfortu pri jazde je v S-Maxe o niekolko levelov vyssie.
Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Aktuality.sk Sport.sk MobilMania.sk Živé.sk

Mladík adresoval odkaz všetkým odporcom ľadovej výzvy. Všetkým tým, ktorí ustavične „frflú“ na aktivitu sprevádzanú tisíckami videí ľudí...

Mrazivé video: Mladík adresoval odkaz všetkým, ktorým ľadová výzva lezie na nervy

Dlhoročná opora futbalistov Manchestru United Paul Scholes má strach o budúcnosť anglického klubu.

„Mám vážne obavy o Manchester United,“ šokuje Paul Scholes

Nový smartfón od Sony sa vďaka zvýšenej odolnosti nemusí báť vody a prachu. Nadväzuje na model Xperia M2.

Xperia M2 Aqua: Nový odolný mobil

CryptoLocker bol síce porazený, no objavila sa nová hrozba s menom ZeroLocker. Využíva mnohé prvky predchodcu.

Nová hrozba vydiera stratou súborov
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie