< späť na článok

Diskusia :Citroën DS4 R: 265 koní v štýlovom balíčku

5 príspevkov
09.03.2012 00:52 / aNdejkOoOo nevhodné
krása :) ale tie koncovky výfukov mohli byť podľa mňa agresívnejšie ladené ... sú také strohé
08.03.2012 15:17 / rastomahdal nevhodné
Dnes,by sa aj mala začať WRC Rallye Mexico,tak budem držať palce Sebastiánovi a Danielovi,ktorých výstavný špeciál som na Vašej fotografii zo stánku CITROÉN tiež zahliadol...!
24.02.2012 20:04 / DJPierre9 nevhodné
Toto je tak sexi auto :) ak jazdí tak dobre ako vyzera stane sa mojim cieľom :D
24.02.2012 15:16 / Jou.LA nevhodné
Podľa správy, ktorú včera uviedol Citroen cez Twitter motor má mať objem 1,6 l a výkon 256 koní.. :-) Samotný Citroen dnes ráno o 9:00 zverejnil na Twitter-i prvú fotku, postupne dopĺňal ďalšie, a nakoniec na svojej Facebok-ovej stránke zverejnil celú fotogalériu...
24.02.2012 18:11 / m.pokryvka
0
nevhodné
Dobrý deň, máte pravdu, Citroën už novinku oficiálne predstavil. Článok čoskoro aktualizujeme s oficiálnymi údajmi a fotografiami. Vďaka za upozornenie.
Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Aktuality.sk Sport.sk MobilMania.sk Živé.sk

Najmenej 82 obetí na životoch si vyžiadali dva bombové útoky, ku ktorým došlo dnes v meste Kaduna na severozápade Nigérie. Informovala o tom agentúra...

Dve bomby v Nigérii si vyžiadali najmenej 82 životov

Hokejisti HKM Zvolen sa natlačili do šatne, bolo ich toľko, že si až zavadzali. Pred prvým ľadom, na ktorý vybehnú až o dva dni, bolo cítiť veľkú...

HKm Zvolen má z koho vyberať, kabínu má preplnenú

Pozrite si prehľad chystaných noviniek zo sveta smartfónov, ktoré sa nepochybne objavia na vrcholoch rebríčkov záujmu.

Top smartfóny, na ktoré sa tešíme

Aktuálna akcia zahŕňa značky ako Hitman, Thief, Deus Ex, Just Cause či Lara Croft.

Herné klasiky za pár eur
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie