Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info

Koniec DSG naznačuje príchod Golfu VII

Aktuálne dosluhujúcu šiestu generáciu Golfu dostanete  už iba s manuálnou prevodovkou. Dvojspojková DSG z výrobného programu vypadla.
1 02.07.2012 / Marián Balog

Správu o ukončení montáže prevodovky DSG potvrdil nemeckému magazínu AutoBild Volkswagen. Dôvodom je prestavovanie výroby na nasledujúcu generáciu európskeho bestelleru. Napriek tomu, že už od mája sa DSG pre Golf VI nedá objednať, existuje ešte ohraničený počet verzií, pre ktoré je dvojspojka dostupná.

Pred koncom výroby Volkswagen vylučuje z ponuky prevodovku DSG Pred koncom výroby Volkswagen vylučuje z ponuky prevodovku DSG

V poradí už siedma generácia Volkswagenu Golf sa predstaví v septembri a do predaja sa dostane následne v októbri. Šiesta generácia sa vo výrobe udržala iba štyri roky.


Najnovšie články
Nový sedan Fiat oživí meno Tipo

Produkt čínskej firmy s mierkou 1:43 údajne ukradol jeden zo zamestnancov automobilky. O vzhľade auta máme vďaka jeho fotkám presnú predstavu.

Zmenšené Volvo S90 na ďalších záberoch

Okrem malého kupé S-FR uvidia návštevníci výstavy v Tokiu dve vozidlá nezapadajúce do súčasnosti: FCV Plus a Kikai.

Koncepty Toyota: Futurizmus i retro

Etos bude prvou štúdiou firmy Frank Rinderknechta odhalenou mimo domácej pôdy. Tvarmi trochu pripomína plug-in hybrid BMW i8.

Rinspeed chystá pre Vegas autonómne kupé

KLEBETY TÝŽDŇA   Alfa Romeo začala testovať SUV, Kia Niro bude krížencom SUV s MPV a Opel má v Ženeve predviesť štúdiu GT.

Menšie SUV Tesla a luxusný Lincoln

Nový variant je opäť len o dizajne bodykitu a kolesách. Extra centimetre vo svetlej výške ani pohon 4x4 pri ňom nemožno čakať.

Škoda Fabia dostala verziu ScoutLine

Športovo štylizovaný off-road so silnejším srdcom V8 odhalila japonská spoločnosť v Dubaji. Mal by zostať lokálnym produktom.

Rodinu Nismo rozšíril mohutný Patrol
Aktuality.sk Šport.sk Mobilmánia.sk Živé.sk Čas.sk Adam.sk

Vladimír Weiss si v pondelkovom večernom stretnutí v Luxembursku v kvalifikácii o postup na budúcoročné majstrovstvá Európy do Francúzska pripísal...

Weiss: Komplikácie? V tom sme majstri

Rozšírená realita od Microsoftu môže byť využitá vo vede, výskume, školstve, no pochopiteľne i v hernom priemysle.

Vytvorte si v obývačke virtuálny svet!

Namiesto študentského života chemoterapia! Pred dvomi rokmi si študentka Michaela na očnej kontrole vypočula diagnózu, ktorá rozhodla o nasledujúcich...

Očné vyšetrenie odhalilo krutú pravdu

Reťazec s rýchlym občerstvením v Amerike ukázal v novej reklame krásky v bikinách. Mnohí ale reklamu kritizujú z celkom iného dôvodu.

Sexi reklama na hamburger pohoršila ľudí: Čo im prekáža?
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×